Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní náprava a ventilátor topení


seys

Recommended Posts

zdravím,ctěl bych poradit jak zvednout zadek auta na zadní nápravě.dost mi to sedí a chci dát větší kola a podložky pod ně.pry to jde nějak na zkrutných tyčí.

a druhý dotaz:da se promazat větrák topení aniž bych ho demontoval?v zimě mi to ve vnitř auta pěkně cvrliká než se zahřeje:-)díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No 406 žádné zkrutné tyče nemá, má víceprvkovou nápravu a vinuté pružiny, takže pokud ti to sedí více než je zdrávo = nové pružiny. Nicméně přizvednout moc nepude, podle mě to rameno to nepustí, takže spíš návrat k normálu. Ventilátor je potřeba vyndat a trochu rozdělat, aby promazání bylo efektivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: seys

zdravím,ctěl bych poradit jak zvednout zadek auta na zadní nápravě.dost mi to sedí a chci dát větší kola a podložky pod ně.pry to jde nějak na zkrutných tyčí.

a druhý dotaz:da se promazat větrák topení aniž bych ho demontoval?v zimě mi to ve vnitř auta pěkně cvrliká než se zahřeje:-)díky

No dotyčný dotazovač, jak vidím, zatím nenapsal ani náznakem, co má za auto, takže fakt netuším, z čeho Jan usoudil, že jde o 406???? Ze zmínky o torzních tyčích bych i soudil, že to 406 nebude!

Takže teprve až napíše typ auta, může očekávat relevantní odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No seřízení výšky zadku na 306 se řeší přesazením torzních tyčí - když si dáš vyhledat výraz \"zadní náprava\", už se to řešilo asi milionkrát... V kostce - od výrobce je dán určitý předpis výšky, v určitých malých mezích to lze zvýšít nebo snížit, a jakmile se to rozdělá, s nějvětší pravděpodobností se to rozsype nebo už to bude rozsypané, a bude třeba udělat repasi té nápravy (když si dáš vyhledat \"repase zadní nápravy\", taky na tebě vyjede aspoň milión příspěvků...

Jináč podložky jsou prasečina, a pokud dáš větší kola (jako většího průměru), tak ti to auto nepojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...