Jump to content
  • Current Donation Goals

Reklama: Boli vas zada? Nebo neco jineho? Jste z Prahy?

Guest DD

Recommended Posts

Dnes otevrelo v Praze nove masazni a relaxacni centrum - Studio Pilates Praha, ktere nabizi pomerne sirokou skalu masazi a hlavne potom cviceni na posileni a protazeni patere a celeho tela.

Vice informaci najdete na strankach.

Pokud byste chteli dalsi info, ptejte se me, nebo Ferryho :D.

DD

P.S. - Doufam, ze timhle neporusuju nejaky pravidla zdejsiho fora, kdyztak to smaznete ;)

ONDRA - smazal jsem URL a otvírací dobu.....

[upravil dne 4/10/05 Ondra]

pokud vim tak praveze porusujes :)

je to v souvislosti se sponzory apod.

nevim presne jestli uz ty pravidla bezi nicmene probiralo se to v sekci club.

Pro vedeni: by to mozna chtelo nejak sesumirovat abysme vedeli a zbytecne neprudili potencialni i stavajici sponzory a partnery

Jako jestli v tom studiu řeší problémy zad výměnou tzv. běžných Pežotích sedaček za nějaké spešl anatomicky tvarované supermoderní, tak bych to jako nepovolenou reklamu viděla, ale tohle je fakt zcela mimo automísu, tudíž nechte DDho dýchat a koho bolí záda, a? nečumí doma do počítače na club a jde cvičit ;):P

ok, tak teda můj názor, jestli to je reklama, nebo není.

Podle mě to je v tomto případě reklama, protože je zde přímo uveden kontakt (URL adresa) přímo na ten podnik. takže pak to reklama je.

Taktéž uvádění doby atd by se podle mě nemělo...

Pokud ale někdo napíše, že v centru tom a tom byl a že tam je skvělá masáž, pak je to ok.

takže mažu url z příspěvku :)

Původně zaslal: Netopýrka

Jako jestli v tom studiu řeší problémy zad výměnou tzv. běžných Pežotích sedaček za nějaké spešl anatomicky tvarované supermoderní, tak bych to jako nepovolenou reklamu viděla, ale tohle je fakt zcela mimo automísu, tudíž nechte DDho dýchat a koho bolí záda, a? nečumí doma do počítače na club a jde cvičit ;):P

Jsem proti anatomickým sedačkám, páč a jelikož se nikdy do žádné nevejdu :myslim Radši by to chtělo cvičit. DD, byl bys od té dobroty a poslal mi tu URL na mail jan.g.tomas@seznam.cz? Dík!

Původně zaslal: oddie

No ty seš vostuda, to teda padlo jablko daleko od stromu, když taky necvičíš ;)

Ehm, ehm, chrchly, chrchly, ja to nepotrebuju, chrchly :D ... ale neboj, ja budu cvicit .. casem ;)

Původně zaslal: oddie

:P víš jak by na tebe holky letěly, cvičitelé jsou žádaní... jen schválně počkej, jakej bude o Ferryho zájem ;)

Jezkovi voci, koukam ze takhle debata mi nejak unikla :mrk:D Ale jinak muzu cviceni doporucit ;)