Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s radenim


lubos99

Recommended Posts

Ahojte,

Chcel by som sa spytat ci uz niekto mal problem s takouto vecou:

Rozbiehal som sa na krizovatke, hodil som tam jednotku a ked som chcel preradit vyssie tak som vyslapol spojku ale radiaca paka ako keby nereagovala, mohol som radit kolko som chcel stale tam bola len jednotka a radiaca paka nema ziadny odpor, ide uplne volne a nepreradi, stale je tam jednotka nech robim co chcem.

Viete poradit co by to mohlo byt?

Za prispevky vopred dakujem.

Lubos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam teraz ten isty problem.

zaradil som doma na dvore 1ku, a robil si beznu kontrlou a udrzbu auta.

ked som chcel vyradit a nastartovat, neslo vyradit rychlost z jednotky do neutralu, max sa mi podarilo preradit do \"poloneutralu\", tj. ze neutral mi neskcil do stredu, ale len tak medzi rychlostou a neutralom. spojka s rychlostou zaberala, ked som to \"vyradil\" do toho \"poloneutralu\", spojka nezaberala, ale jemne chrcalo z prevodovky.

po urputnom boji s preradenim silou, sa mi podarilo hodit rychlost do 3ky, no ten isty problem ako s 1kou.

spojka je v poriadku, bola menena komplet pred 4 mesiacmi, tiahla som odcvakal, aj nacvakal naspat, premazal .. tiez v poriadku

kulisa premazana, tiez v poriadku

je mozne, ze sa mi nieco zaseklo v prevodovke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze ani spona to nebude ... vsetko je napevno, bowdeny nebehaju, lanka v nich ano ... ked som odpojil tiahla, paka isla vo vsetkych smeroch, ked som napojil, zas ostala paka v tej 3ke .. myslim, ze to bude zadrhel v prevodovke, zajtra sa rozberie a budem mudrejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...