Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po dlouhé době zpět a hned by se hodila rada


subin

Recommended Posts

Ahoj všem, poměrně dlouho jsem se tu neukázal, nebylo moc času a i žel moje 406tá už šla z domu.

Nyní koukám po nástupci volba je celkem jasná bude to 407, motorizace 2.0 nebo 2.2 HDI jako celoživotní vyznavač benzínu , tak nějak nevím na co ssi pořádně dát bacha při nákupu. Za rady a typy budu vděčný.

Pokud má někdo zajímavý kousek 407SW s xenony a ideál navi, polokůže cca do 150K klidně PM, třeba se i dohodnem.

Ostatní rady mi hodně pomohou.

Díky subin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od koblížka perfektně napsané,tak aspoň do začátku perfektní rady, a i tobě díky.každá reakce mi pomůže, nejsem úplně neznalej,ale přímé zkušenosti jsou leckdy víc než zažitá praxe, kdy lze leccos podcenit a pak investovat víc než je zdrávo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořízeno :D 2.2 HDI 125 KW s xenony i navi ,dvojité turbo :D. Fota budou později.

Zatím, je rádio díky členovy Pp205 v češtině, podle první prohlídky je FAP zatím v provozu a vůz po el stránce v pořádku.

První pocity?:D Zvykám si, první nafta no:D , ale začíná se mi SAKRA líbit :D:D

Hodně mi pomohl návod od koblížka, uvedené věci na které si dát pozor odpovídají pravdě ohledně najetých KM.

Viděl jsem asi cca 20 aut a popravdě na všech je nějaké opotřebení,ale rozhodně dle fotek, které jsem viděl v topicu od koblížka, tak hodně napověděli , KM a tím se vyhnout evidentně stočeným Km.

Tak chci poděkovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...