Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaky typ motor. oleje ??


xVlasta

Recommended Posts

Ten texaco sem mel a uplne bez problemu... fakt vcelku dobrej a za tech 600 je to OK...

taky pro nej asi tedka pojedu. akorat si zrovna kup litrovku (jestli dolejvas), jinak to nikde nekoupis, jenom v makru sem to videl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie hele mas recht, ja kdyz to auto koupil tak prvni co bylo novej oil, kteryho sme tou dobou meli doma kanistr, takze jsem ho bez vahani vymenil... :mad: Motor mel tehdy 125000 (udajne). Sice je to Shell Rimula Ultra 10!!!W40 ale pisou ze prej je PLNEsynt. O tom malceni na klice mi ani nerikej, ptze se zacalo nejaky ozyvat a je to uz tak 3000km mozna i vic!! :mad: Mimochodem se motor taky pomerne dost rozvybroval (volant, knipl).. hlavne pri volnobehu, nekdy i pri odbocovani vpravo bez zaraz. rychlosti...nechapu !!?? , taky pri nastartovani a zhasinani se zatrese cele auto, coz taky nedelalo, ale to by mohli byt spis vstriky. Mam z toho hruzu pred vocima ze sem si znicil motor nebo aspon solidne nacal. No mam tam nalit opet mineral jestli to vubec muzu udelat abych to jeste vic nezj...?? Pry tam byl Motorex mineral.. a co rikas na Shell 10W40 ..

help pliiis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem přetesnoval vanu jsem viděl že motor je uplně čistý bez karbonu a olej jsem od výměny do výměny nedolíval a ten co mi olej vozí ve velkém mi řekl že mi to mic neudělá když je to takové říkal že spotřeba půjde dolů a jeto pravda.Šla. Všichni mi říkali že zadřu ale jezdím pořád.Filtr dávám BOSHC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ja mu od mala davam (az na orig. napln)

Castrol Formula SLX 0W-30 Číslo zboží:

Syntetický vysoce výkonný motorový olej umožňují prodloužené intervaly výměn, snižují spotřebu oleje a především zabezpečují minimálně 3% úsporu paliva, při jízdách na krátké vzdálenosti až 10%. Ideální motorový olej pro všechny atmosférické i přeplňované motory osobních automobilů.

Schválen dle norem VW 502.00, 505.00 a 503.01, MB229.3, BMW Long Life.

a byl to rozdil (zvuk ,vykon, spotreba a taky cena).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filip: malá rekapitulace: máš 205 1,8D, tedy ten starší model, do r.89? Na 11tis km si to vzalo 3 litry? No, nechal bych tam spíš asi minerál. 15W-40 a API CD má tenhle motor předepsáno, tak bych se toho držel. Případně polosyntetiku 10W-40, ale jak jsem psal, na vlastní riziko :)

Co říkám na Shell 10W-40? Nic. Nikdy jsem jej nekupoval, tak na něj nemůžu nic říkat... Ale dávat 1000,- Kč za 3 litry oleje je podle mě blbost, do takhle starého krámu. Minerál stojí cca od 80,-/litr výš, polosyntetika od 100,-/litr. A pro tyhle staré motory jsou dobré až až. Pokud má někdo dvouleté HDI, je to o něčem jiném, ale tady se bavíme o motoru, který se montoval už více než před dvaceti lety...

K těm vibracím, co popisuješ, při startu/vypínání, při jízdě do zatáčky... to nemá se vstřiky nic společného. Spíš se podívej na silentbloky.

A ještě jedna věc, olej vyměňuj po 8, max 10-ti tisících km, ne déle! Bez ohledu na to, jestli tam dáš minerál nebo polosyntetiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jdu konecne koupit ten mineral, co ale rekne motor na prechod ze syntetiky to netusim. Jinak dvacet let je mooc .... podle TP je mu (teprve) cerstvejch jedenact :) ... ale stejne mineral, dobre budiz mu dopran, diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čágo chlape vlastním také Mi16 tak kdyby něco můžeme čenžovat info. Olej??? Na toto téma zde vznikla docela solidní slovní přestřelka mrkni se na to bude to někde zpětně. Já osobně mám v motoru 10W-40 a to při 140000 Km a no problem:D. Měl jsem tam štítek ještě z Německa tak jsem věděl co tam je a riziko uvolnění usazenin bylo minimální. Netuším kolik máš nalítáno ale jestli ti olej mizí tak se na polosyntetiku vykašli a dej tam kvalitní minerál. Když nevíš původní náplň tak je to trochu sázka do loterie. Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za radu, Info měnit budem s tim souhlasim. Olej budu měnit na jaře až budu kompletně prochazet pažoutka po zimni odstavce a z týhle diskuze jsem si udělal jasnej obrazek, že mineral je volba č. 1 :) Určitě se podělim o poznatky. Mno mam toho na udělani vic než dost. Musim seřidit čidla na ABSu (jestli teda nejsou v haji), pač mi to na podzim přestalo fufnit. Pak musim mrknout na zadni brzdiče, nějak mi přestala brzdit ruča. Mno a tak nějak si to cely prolezu. Už se na to těšim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cago chlapi tak jsem tam nakonec nalil polosnytetiku od Essa co mela to API CD ikdyz natom asi zas tak nesejde ale moturek slape jako vino jenom to klepani se ozyva porad, rekl bych ze ta klika bude asi chycena ... nebo je to tim ze je to diesel ?? :D

Tak dik za rady kery bych se jinde tezko dozvedel ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co chceš popisovat na výměně oleje? U zahřátého motoru vypustíš spodem, sundáš filtr, dáš nový filtr, novou podložku výpuš?áku a naliješ nový olej...

A když chceš přejít na bionaftu? Inu, zajedeš k pumpě, a natankuješ bio... Sám na to jezdím už víc jak dva roky, beru pouze Setu u OMV. Pro klid dušičky můžeš po takových třech vyjetých nádržích kouknout na naftový filtr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani né tak si vybírat olej dle značky,ceny.Ideální je nalít do auta takový,který je uveden od výrobce nebo takový,který má stejné vlastnosti.Moc bych olej nemíchal a i když neujedu předepsanou výdrž oleje,tak ho každoročně měním.Jsem spokojený a mám relatívně i klid.Používám Castrol polosyntetiku Powertec jak v 205 1.9GTI,tak 405 1.9Sri (zde mi to po nějaké době po první výměně řralo olej,ale to jsem popisoval již jinde) a motor je klidnější,lépe startuje a taky má nižší spotžřebu než s olejema ze kteráma byla auta kupována!A jsou i mnohem čistější,ale to spíše až po druhé výměně...Jezdím dost po měste,ale dost i na dálnici či po Praze ap. a i na dálnici si mohu dovolit více s tímto olejem než předtím...možná se mi to jen zdá,ale drží nižší teplotu než předchozí (nevím co tam bylo),beru to dle údajů v GTIčku dle teploměru oleje...třea mi kecá.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ja menil asi pred 2 mesici, mineral za mineral. Od puvodniho majitele tam byl Penziol 15W40 turbo, dal jsem Texaco a tady jsou me zavery:

+cena dobra - 6,5litru oleje, filtr, prace - 750 kc,

+olej ted ma 7 tis a je cistsi, nez puvodni,

+min \"zere\" (predtim jsem dolil asi 2 litry na 10 000 s Texaco zatim 0.5litru)

-vetsi spotreba

-vetsi hlucnost motoru

napada me, jestli tenhle TExaco neni min kvalitni - vetsi treni - vetsi hlucnost?

asi dam zpatky ten Penziol, jen ho musim nekde najit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...