Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připomínky a náměty ke srazu...


Recommended Posts

Ano smazal a díky co mne došlo na email tak asi tu nemám co dělat. Nebudu jmenovat ale aby mne někdo psal abych nekritizoval Váš sraz kde jsem ani nebyl na to nemám už žaludek .Asi jsem pochopil že mám držet hubu a krok. Sorry ale musel jsem .

no ono je opravdu ulitly zkritizovat neco, o cem nemas paru a ani jsi tam nebyl......to je trosku k zamysleni ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane,já si myslím,že ses snažil mnohem víc než hlavní organizátor,který se,jak vidím,k tématu raději nevyjadřuje :roll:papa

Vis on tady byl naposled ve ctvrtek vecer ... Pry zas odjel za nejakou kamaradkou :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se na rovinu: MilanF1 je pravda, že jste se po cestě na sraz v pátek, kde na vás všichni čekali, že jste se stavovali na jídle?

Díky za odpověď.

Ne, z práce rychle domů, skočil jsem do druhého auta a jelo se. Zastavovalo se jednou na čůrací pauzu. Jinak jsme jeli v kuse.

Kdybych nechtěl jet cabriem, byli bychom na místě třeba i o hodinu dříve (nejel bych přes Havlíčkův Brod, ale přes Benešov a pak po D3).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu že organizátor chtěl mít přehled jestli se jeho sraz povedl, ale to v co se to tu zvrtlo už je opravdu trochu moc. Srazy mají být o lidech a o dobré náladě, ne o bohatém programu, vytříbeném jídle a perfektně ustlane posteli.

Ano sraz měl své chyby, ale přiznejme si, jsme všichni jen amatéři a ať se snažíme jak to jde, občas se něco nepovede. Já jen doufám, že tohle kluky neodradí, vezmou si z toho nějaké ponaučení a za nějaký čas nám opět něco uspořádají. V opačném případě se totiž může stát, že bychom se museli obejít bez srazů a to by byla škoda.

Za mě : já jsem si sraz užil, s rodinou, s přáteli, pohodově se spoustou příjemných debat o všem možném, za které všem zúčastněným děkuji :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Já se do tohodle téma nemíchal, jelikož jsem byl jen sobotu. Ale naprosto souhlasim s Schreekem! Z toho co tu lidi píšou mi přijde že už raději nikdo organizovat nic nebude... Já si sobotu užil a těšim se až vyrazim na příští sraz ne jen na jeden den!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je třeba to brát tak, že když neslyším kritiku tak se nemohu zlepšit. Budiž to prostě bráno jako návod pro příští akce, že je třeba se něčemu vyhnout a něco děla jinak. Já jsem třeba rád, když mi někdo řekne co dělám špatně, protože jen tak se mohu zlepšit. A vyhnout se průserům.

Nehledejme hned tedy za vším kritickým útok a nebo zášť, ale spíš poučení a poznání něčeho.

Na všem se vždy najde spousty dobrého, ale i hloupého a nezajištěného. Nikdo není dokonalý. Naštěstí. Dovedete si to představit kdyby tomu tak nebylo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přiznám, že hned po srazu jsem měl dobré pocity, že to prostě nějak dopadlo, nebyly zásadní, nepřekonatelné problémy. Mnoho lidí si těch nedostatků nevšimlo, nebo jim to bylo jedno.

Nicméně když se to tu rozjelo, tak jsem se rozepsal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečetl jsem si první 2 strany a stačí mi to k tomu abych si udělal obraz...

Takže takto: Byl to můj první plně organizovaný sraz, druhý velký, který jsem navštívil a prostě ty zkušenosti tam chybí. Tím se však nechci vymlouvat na program srazu, který z velké části viny kvůli mě nevyšel na 100%.

Spanilka: Byla vybrána trasa s nejmenším provozem (i za cenu 3 přejezdů). v JH nás čekali 3 okruháky, za prvníma dvěma byli odstavné pruhy kam jsme se v pohodě všecí vešli, za třetím to bylo horší, ale bylo tam také místo. Proto jsem ani nikoho neprosil aby blokoval kruháky, přišlo mi to zcela zbytečné...

OPV: JH je krásné město, kdo v něm někdy trávil více času než jedno odpoledne ví, že tam je mnoho krásných míst a proto jsem chtěl členům tohle město přiblížit v jeho plné kráse.

Otázka ohledně odjezdu vlaků je má chyba. Otázku jsem zpracovával s informačním centrem a od slečny jsem dostal odpověď že jede vlak v 10:50 a o dalším vlaku mi nikdo nic neřekl. Měl jsem si to ověřit má chyba.

Soutěže v kempu: po pravdě totálně jsem to nestihl, myslel jsem, že to dám dohromady během pátku, ale nestihl jsem to. Ve výsledku jsme neměli ani tolik lidí, které by soutěže (celkem 6) obsluhovalo, pouze jsem stihl nechat od pátečního večera odemknout fotbálek...

A k mému odjezdu v sobotu večer asi takto:

Peugeot clubu jsem za poslední rok věnoval všechen svůj čas, stovky hodin práce, kterou členové vidí, ale i nevidí (různé vylepšení systému atd.), nelituji toho, rád bych mu věnoval i svůj další volný čas, ale bohužel teď musím řešit osobní záležitosti, které za mě Peugeot club ani nikdo jiný nevyřeší... toho se týkal i sobotní odjezd. O podepsaném reversu, abych mohl vůbec na sraz dorazit ani mluvit nebudu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě v pohodě. Chápu že si organizátoři chtějí sraz i trochu užít a ne jen něco řešit, ikdyž to asi stejně moc nestihli.

Čekání se mohlo lépe ohlásit, jídlo mohlo být lépe vyřešné(já dostal co jsem chtěl, takže v pohodě:)), nějakou soutěž bych taky uvítal, ale co...Může někdo říct, že se nabavil?

Klidně bych program trochu protáhl i do neděle, aby se všechno hned tak nerozprchlo...

Takže za nás spokojenost a příště pojedem zas:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu že organizátor chtěl mít přehled jestli se jeho sraz povedl, ale to v co se to tu zvrtlo už je opravdu trochu moc. Srazy mají být o lidech a o dobré náladě, ne o bohatém programu, vytříbeném jídle a perfektně ustlane posteli.

Ano sraz měl své chyby, ale přiznejme si, jsme všichni jen amatéři a ať se snažíme jak to jde, občas se něco nepovede. Já jen doufám, že tohle kluky neodradí, vezmou si z toho nějaké ponaučení a za nějaký čas nám opět něco uspořádají. V opačném případě se totiž může stát, že bychom se museli obejít bez srazů a to by byla škoda.

Za mě : já jsem si sraz užil, s rodinou, s přáteli, pohodově se spoustou příjemných debat o všem možném, za které všem zúčastněným děkuji :potlesk

Uplne suhlasim. My sme si tiez zraz uzili a to i vdaka Gabriel 307 a jeho rodinky, Sonik3008, Elton (diky za ukazku 5008) a dalsich ludi. Kto chce, nejaku chybu vzdy najde, ale o tom to nie je. Je to o ludoch, ktori sa tam zisli a tym to im chcem este raz podakovat a dufam, ze sa coskoro stretneme znovu na nejakom buducom zraze, alebo i mimo zraz. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukáši,každý máme nějaké osobní problémy,stačilo nám oznámit že si potřebuješ něco nutně vyřídit a neodjíždět na dvě hodiny v době kdy Tě spoluorganizátoři potřebovali.Myslím si,že většina lidí by to pochopila a tolerovala.

Ale když už si vezmeš na starosti organizovat jubilejní sraz,tak by organizace měla dle toho vypadat.

Nechci kritizovat,vždy jsem obdivoval a oceňoval organizátory srazů,jejich věnování osobního času při přípravách,ale když už ses do toho dal..

Sice jsem sraz hodnotil známkou 5 z 10 možných z důvodu OPV,soutěží v kempu a šlapadel,tak sraz se mi LÍBIL a i přes nedostatky které jsem uvedl,sraz jsem si užil :super

Když mi to zdraví a momentální situace dovolí,určitě zase přijedu a rád se zase s vámi všemi uvidím.

Díky srazům PC poznávám krásy ČR a lidičky s kterými je mi dobře.

Od toho jsou srazy a proto se ChouLu,MilaneF1,Romane Bazi,Schreku,JJEENNDDOO a všichni ostatní,kteří srazy pořádáte,nenechte odradit od pořádání srazů naší kritikou :roker

Pokud se někoho má kritika dotkla,tak se omlouvám,ale psal jsem zde jen svoje připomínky ke srazu :papa

[upravil dne 22/6/14 14:52 od Pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...