Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poděkování organizátorům 40. srazu P-C


Recommended Posts

Rád bych a nejen já poděkoval všem, kdo připravili 40. sraz P-C Chaty Slunečnice - Vlčice. Hned na začátku musím se přiznat, že to byl můj první sraz P-C. Ze začátku to byl člen Roky, který mě ,,zlanařil\" na sraz. A pak už stačil telefonát MilanoviF1 a už to bylo hotové. Děkuji ChouLu za jeho ochotu. Vím, že se sluší vyjmenovat všechny, kterým bych chtěl poděkovat. Proto činím touto cestou. Sraz byl bezvadný:super!!! Počasí bylo velmi příjemné!!! Poznal jsem osobně členy P-C, které jsem doteď jen podle nicku. Ať to byl Schreek, Skuci, Elton, MJ Sytic + jeho paní, Marcel505 a mnoho dalších. Omlouvám se všem, že je nevyjmenuji. Rád jsem se sešel s Radkem Hurvajzem.

Ještě jednou všem moc děkuji za velmi příjemná setkání a společnost. Organizátorům přeji mnoho pevných sil a trpělivosti v organizování dalších srazů P-C.

Závěrem chci jen říci, že má účast byla silně ohrožena, skrze moji chyby při výměně oleje. Ale to už je jiná kapitola.

Ještě jednou moc a moc děkuji za bezvadný a hlavně příjemně strávený den s lidmi, se kterými mi bylo dobře. Škoda, že na srazu byla jen jedna 106 a to MilanaF1. Byl jsem se synem, který chtěl získat nějaké poznatky ohledně ,,úprav\" 106.

Ještě jednou moc děkuji a organizátorům vyslovuji pochvalu!!!:super:super:super:potlesk:potlesk:potlesk

p.s. fotky dodám později

[upravil dne 14/6/14 22:04 od OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje cesta na letiště přes sraz dopadla výtečeně:D

Oganizátorům smekám poklonu za výtečně zvládnutou organizaci. Účastníkům za velkou účast. Poznal jsem nové tváře, pozdravil staré tváře. Těším se na příští sraz.

Prostě tento klub a klubáci jsou jedineční:papa:potlesk:potlesk:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to můj první velkej sraz a moc jsem si to užil, určitě se budu snažit zúčastnit i dalších srazů :) mockrát díky organizátorům a taky Scratchovům za vynikající kus masa :papa

Přihazuju těch pár fotek, co jsem udělal, kvalita není nic extra, je to focený mobilem. Fotka jízdních řádů je pro MilanaF1 :P

http://poldiss.rajce.idnes.cz/40._Sraz_Peugeot-clubu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme taky již doma. Sraz byl fajn, auta fajn a mockrát díky za skvělý víkend. Rád jsem viděl staré i nové tváře. S kým jsme se dnes nerozloučili tak sorry :mad: Jeli jsme ještě na výlet do Chýnovských jeskyní. Celkově najeto krásných 480km. ;) Zase někdy, někde. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svým jménem (celkově poděkujeme později...) bych chtěl poděkovat všem členům i nečlenům, kteří na akci dorazili. Až na pár nedostatků si myslím, že se sraz vydařil, počasí lépe vyjít nemohlo a celkově jsem rád, že se to takto povedlo... 130 lidí v kempu o sobotním odpoledni to jen potvrzuje :) MOC DĚKUJI :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak my se stavili v McDonaldu a na nákup na \"Čerňáku\" domu jsme dorazili cca 16:30 . . .

musím poděkovat všem organizátorům za jejich práci kolem srazu :potlesk nebylo co vytknout,dále všem za účast bez které by to nebylo ono a nekonaly by se takové super srazy :super

z testovaček jsme protáhly RCZ-R a 308SW :super

těším se na další srazy i když několika lidem jsem říkal,že ze Šimonem už nikam nejedu . . . všem se omlouvám za Šimona a i za sebe,když jsem ho honil kolem celého kempu-příště prosím oplocený kemp a bez rybníku ;) abych se mohl věnovat členům a Šimon volně běhal po kempu

vaksimu za :super pokec a spoločnosť,ktorú som veľmi ocenil(bacha píšem Slovensky-ako inak) ;):papa

a na závěr velkou poklonu pro Jacobsoona za :super masíčko - hned bych si dal (není tady slintající smajlík)

P.S. samozřejmě jsem rád poznal nové tváře a viděl ty staré ;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...