Jump to content
  • Current Donation Goals

Prosím někoho ochotného z HK???

Guest Paolo

Recommended Posts

Chtěl bych tím to někoho ochotného z HK poprosit jestli by mně pomohl s vyměnou chladící kapalinu u P-405 1,6 benzin.Nebo to mám svěřit nějakému servisu?Předem děkuji Paolo

Původně zaslal: komisar

to je prácička na pul hodky není co na tom zkazit

škoda že nejsi z HK ;),to víš Peugeota nemáme tak dlouho a nevím co si mohu dovolit a co ne a moje zručnost a vybavení není nejlepší;).Tak bych byl rád ,kdy mně to ukázal někdo zkušenější.

Původně zaslal: Paolo

Původně zaslal: komisar

to je prácička na pul hodky není co na tom zkazit

škoda že nejsi z HK ;),to víš Peugeota nemáme tak dlouho a nevím co si mohu dovolit a co ne a moje zručnost a vybavení není nejlepší;).Tak bych byl rád ,kdy mně to ukázal někdo zkušenější.

Na tom nic není, jen potřebuš něco, do čeho vypustíš tu starou a imbus ( velikost z hlavy nevím ).Jeden výpustej šroub je dole na chladiči a další dole za motorem.Odvzdušnění nahoře na chladiči a tělese termostatu.Jen když budeš plnit, dej do plnícího otvoru na chladiči nějaký trychtýř ( mém případě uříznutá PET lahev ), který půjde natěsno našroubovat do chladiče, protože to musíš naplnit cca. o 10 cm výš, než je chladič, aby se zaplnilo i topení, protože je výš než chladič.