Jump to content
  • Aktuální cíle darů

tak jsem si jen odskočil

Fusion

Recommended Posts

Ale houby... Krumpáče jsou Lájoše, Fera, Deža, Mariána a Laca, který poslal romskej boss vykopat kanalizaci před kýženej barák a chlapci se bez skurpulí pustili do díla, nedbaje na nějaký překážky.

No dýk né? Négdo tu nehál pyč* nejagou pléhovou maringotku, tág to vemem s ní né?:D:D:D

Fotomontáž, nebo nalepovací repliky, když si chcete z někoho vystřelit... Pod těmi krumpáči vůbec nejsou žádné prohlubně, ta kapota i sklo by musely být v blázkosti toho krumpáče řádně prohnuté, než by prošel. Nadto, ty dva v kapotě, věříte, že by měly šanci projít tak hluboko, když je pod ní motor? Já sázím na papírové makety, aby se majitel při při příchodu vyděsil. Ostatně, už jsem takhle viděl nalepovací maketu rozbitého skla, taky hezky působivé ;)

No já to teda nějak nezkoumal, ale ten krumpáč ve skle před spolujezdcem mi přijde nějakej divnej. Narvanej je tam tak, že je z profilu a ta horní část se jeví, jako by jsme ho viděli \"z pozice kopáče\" Víte co myslím :mrk Jako že by jsme tu hroní část měli vidět taky z profilu, nééé?:myslim

Ale jinak hustý :D

Apropo, v sobotu TAXI :mrk:cool:

Původně zaslal: lampa

diry tam jsou - pri zvetseni a vycisteni se to da poznat, navic oba dva krumpace tim sklem prochazeji

To přece není takový problém, nalepit pokračování krumpáčů zevnitř. Je jasný, že má oddie pravdu. Už jste někdy rozsekávali vrak sekerou? Jistě víte, co to dělá s plechama.