Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba


jaturn

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tak mám natočeno skoro 19 tisíc a čeká mne první garančka. Spotřeba přes léto byla 4,5 - prvních 10 tisíc, nyní jezdím 4,6. Zima, přes týden jízda městem a do práce z práce, zapnuté zahřívání oken, ofuk, málo jede StopStart, motor je studený, zimní pneu...to jsou věci, které asi zvedají spotřebu každému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 6 měsíců později...

Ahojte, teraz som dlhodobejšie testoval Diesel 60, musím uznať, že sľubované splnil. O 0,3-0,5 litra nižšia spotreba a výkon cítiť že sa zlepšil. A to keď poznať na 1,4 HDi :-). Skúšal som ho aj na 308-čke 1,6 HDi a ten istý výsledok. Cena nafty na OMV 1,09 a tejto 1,13. Rozdiel 4 centy. Absolútne super.. Dostať ju v Žiline na Carrefoure pumpe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
V 2. 12. 2017 at 16:41, Petan03 napsal:

Mám 2008 1.6  73 kw a nezobrazuje se mi okamžitá spotřeba. Nevíte někdo jak se to tam nastaví, aby se mi tam trvale zobrazovala? Děkuji za odpověď.

asi záleží který rok výroby já mám 2017 a přepnu to zatlačením na páčku stěračů.jinak moudrá kniha napoví.a pokud ji nemáš tak http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pak možná ještě záleží jaké tam máš displej.jsou dva s LCD displejem a s MATICOVÝM displejem:myslimjá mám ten druhé.a pak možná ještě diagnostika a nějak to povolit ale to se mě nezdá

image.thumb.png.444a60dea22209caff7d839017e6c7ba.pngimage.thumb.png.a7b776b413949392f94d243ff0d14030.png

Upraveno uživatelem zzipCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nabídce Connect-app má být možnost zvolit palubní počítač tak to alespoň uvádí v návodu. Problém je, že v nabídce Connect-app palubní počítač nevidím. V pátek jedu do peugeotu tak ae jich tam na to zeptam. Mám nové auto teprve týden, tak se s ním seznamuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Petan03 napsal:

V nabídce Connect-app má být možnost zvolit palubní počítač tak to alespoň uvádí v návodu. Problém je, že v nabídce Connect-app palubní počítač nevidím. V pátek jedu do peugeotu tak ae jich tam na to zeptam. Mám nové auto teprve týden, tak se s ním seznamuju.

spotřeba na středovém displeji u nových verzí nejde jen u starších:o pokud chceš můžeš se přidat na FB 2008 je dost aktivní https://www.facebook.com/groups/435153650025152/ :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na středovém displeji po zmáčknutí stěračů se mi objeví dojezd a momentální spotřeba, po dalším stisknutí průměrná rychlost, spotřeba a ujetá vzdálenost atd. Údaj tam zůstává vždy do té doby než znovu stisknu páčku stěračů.

Mám novej model :super

%mfno+5PRaOh3IvxMHJeYw.jpg

uKka%mLnS7a5gUXXNs62VA.jpg

Upraveno uživatelem Vendous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 12. 2017 at 8:27, Vendous napsal:

Na středovém displeji po zmáčknutí stěračů se mi objeví dojezd a momentální spotřeba, po dalším stisknutí průměrná rychlost, spotřeba a ujetá vzdálenost atd. Údaj tam zůstává vždy do té doby než znovu stisknu páčku stěračů.

Mám novej model :super

 

 

jj funguje ti to jak má ale na dispeji budíků.středový displej jsem myslel ten velký uprostřed auta;) na tom se to zobrazovalo u starších.:papa

Upraveno uživatelem zzipCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se na displeji u budíků zobrazuje jen rychlost a ujeté kilometry. Chtěl bych aby se mi to tam zobrazovalo jako tobě, dojezd, okamžitá spotřeba.. Nevíte někdo jak se to tam nastaví? Když mačkám na páčku u stěračů tak se mi u budíků nic nezobrazí.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...