Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkční okno a zrcátko


michelbochel

Recommended Posts

Dobrý den/ahoj

Mám dotaz koupil jsem si 407 z Německa, vše fungovalo normálně, ale jednou ráno jsem přijel do práce a nesklopilo se mi pravé přední zrcátko po zamknutí, s tím bych dokázal i žít. Ale pak jsem zjistil že mi nejde stáhnout ani pravé přední okno a nefunguje jak sklápění zrcátka ovladačem tak nefunguje ani naklápění zrcátka

Nevíte někdo čím by to mohlo být

Díky moc předem za jakékoli rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahoj. Mám nyní stejný problém tak bych potřeboval poradit. Ale nedopsal jsi sem řešení, jestli se ti to podařilo a hlavně jak vyřešit.

Nefunguje mi sklopení zrcátka spolujezdce a následně jsem zjistil že i stahování oken vpředu nejde, ale zrcátko u řidiče jde v pořádku. Zkoušel jsem pojistky, ale je v pořádku, tak fakt nevím jak dál.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,tak aby toho nebolo málo tak ja mám podobný problém. Najskôr to začalo  nefunkcným DO,po výmene batérie v DO a znovu sparovaním  s autom to stále nefunguje a prisiel som nato že mi zároven nefunguje vyhrievanie spätného zrkadla,tak isto naklapanie a el. ovladanie okien vpredu kedže mam iba predne el. ovladané,ale spolujazdcove na strane spolujazdca otvorím iba zo strany vodica ich neotvorím. mam podozrenie na kabelaž vo dverách. a neviem ci by to mohlo mať súvis s DO. teraz je vonku dosť zima tak to nieje moc príjemné sa šprtať kolo auta,kedže garáž nemám. Nemate niekto nejaký navod ako tu prechodku vo dverách rozobrať,aby som nieco neulomil? vdaka za kazdú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Radim Radim napsal:

Ahoj. Mám nyní stejný problém tak bych potřeboval poradit. Ale nedopsal jsi sem řešení, jestli se ti to podařilo a hlavně jak vyřešit.

Nefunguje mi sklopení zrcátka spolujezdce a následně jsem zjistil že i stahování oken vpředu nejde, ale zrcátko u řidiče jde v pořádku. Zkoušel jsem pojistky, ale je v pořádku, tak fakt nevím jak dál.

Díky

Zhasne ti podsvícení ovladače pro stahování okna u spolujezdce, případně u řidiče? Když ovládáš zrcátko spolujezdce z panelu řidiče, nehýbe se ti to od řidiče?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute chalani,tak dnes som sa trochu pustil do tych dveri. a zistil som že kable ktoré prechádzajú cez dvere sú úplne inej farby ako tie ktoré idu k ovládačom pre okna a k dalším konektorom ktore su pod čalunením. Takže ma napadlo že tie káble ktoré prechádzajú cez prechodku vo dverách sa musia v niečom rozdeľovať. A vôbec nemám ponatia že kde. Nevedeli by ste mi s tým niekto poradiť.alebo schému že ako je to v tých dverách pozapájané. Veľmi by mi to pomohlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎28‎. ‎12‎. ‎2016 at 19:47, Agrafik napsal:

Zhasne ti podsvícení ovladače pro stahování okna u spolujezdce, případně u řidiče? Když ovládáš zrcátko spolujezdce z panelu řidiče, nehýbe se ti to od řidiče?

ahoj. Diky za reakci, uz zacinam byt zoufalý.

okno ani zrcátko nejdou ani od ridice. Ovladač oken na dveřích spolujezdce nesvítí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám konečně řešení !!! Kamarád se slitoval a rozebrali jsme dveře a měřily konektory a kabely a zjištěno, že jsem měl špatnou řídící jednotku ve dveřích spolujezdce. na Vrakáči koupena za 1000 kč a po výměně vše funguje. Hurááá !!

Díky za ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...