Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AISIN automatická převodovka


c3cilka

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...

Tak včera jsem se namotal k "výměně" oleje v AISNu na 508 po 130tis. To, co z toho vyteklo byl neskutečný smradlavý hnus hnědozelné barvy. Vůbec se nedivím, že se převodovce za studena nechtělo řadit :( 
Foto: 1. zleva je to, co se z toho vypustilo. Další flašky jsou jednotlivé proplachy. A dělalo se jich pak ještě sakra hodně... :nevim 

 

WP_20200121_18_42_04_Pro (2).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TommyC4 jaderný fyzik by to nepochopil, to máš pravdu, protože je třeba machr v oboru, ale jinak si neumí namazat chleba a bez pomoci druhých by nepřežil 😉, stejní jsou třeba i ajťáci 🤣

ale když někdo napíše: namotal jsem se k něčemu, znamená to, že byl přítomen něčemu, o čem se píše--viděl to na vlastní oči..., např. já nejsem opravdu jaderný fyzik, ba, nemám ani vysokou školu, skoro celý život v montérkách (no pár let i v kanclu) a pochopil jsem to hned :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, MJSytic napsal:

Tak včera jsem se namotal k "výměně" oleje v AISNu na 508 po 130tis. To, co z toho vyteklo byl neskutečný smradlavý hnus hnědozelné barvy. Vůbec se nedivím, že se převodovce za studena nechtělo řadit :( 
Foto: 1. zleva je to, co se z toho vypustilo. Další flašky jsou jednotlivé proplachy. A dělalo se jich pak ještě sakra hodně... :nevim 

 

WP_20200121_18_42_04_Pro (2).jpg

To jsou asi jen vzorky toho oleje?. Jestli je i ta pravá flaška po čtvrté výměně, tak to je pořád na :blicismajlik . Ale jestli to chápu správně tak se pokrařovalo s dalšími proplachy.

Upraveno uživatelem Agrafik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 9. 2019 at 14:00, Lubos91 napsal:

A čím by to oberalo o robotu. Ja a väčšina ľudí si nemáme kde sami opraviť auto, ale keby sa tu popísali aj veci ktoré si niekto necháva na súkromné správy, tak to môže niekomu ušetriť peniaze tým, že bude problém riešiť tam kde naozaj môže byť a nie vyhadzovať prachy z okna za metódy pokus-omyl.

No ono nemusí jít taky jen o to že by se " oberal o robotu " ale jde i o to že třeba některé výkresy nebo postupy oprav nejsou zkrátka veřejné. Když to chceš úplně na tvrdo tak by se taky mohlo stát že zveřejněním některých rad by mohlo dojít ke kolizi s autorskými právy a pak by asi byl daleko větší problém s celým fórem než to že někdo někomu poradí ve velmi specifických případech prostřednictvím SZ což asi chápe každý že zde může být obsah považován za listovní tajemství. 
Zkrátka já to beru tak že když se něco začne řešit a ten kdo má řešení ale nechce ho sdílet veřejně tak k tomu má dost dobrý důvod a pokud se lidi chovají slušně tak to většinou nikomu nedělá problém to řešení poskytnout i přes SZ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...