Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AISIN automatická převodovka


c3cilka

Recommended Posts

Ahoj

má někdo typ na nějaký servis který by to udělal dobře. Pokud možno ve východních čechách. Ty co jsem oslovil (včetně oficiálních servisů Peugeot) se cena pohybovala od 8000,- do 14000,- kč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, MJSytic napsal:

@pluk Ve tvém okolí o nikom nevím, ale dobré reference (že jo @Pe.Tr?) mají třeba TADYOtázka je, jestli se ti bude chtít jet až do Kladna :nevim 

Mám od nich v mailu nabídku s proplachem na 12 300kč

práce 2500

olej  Aisin Warner 700kč za litr  pro výměnu je potřeba 7l pokud chcete proplach + dalších 7l oleje

@Pažout508 byl tady https://www.automatickeprevodovkypraha.cz/peugeot.html a je spokojenej

 

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj všem , chtěl bych se zeptat jesli někdo vyřešil to trhnutí po přesunu na Drive? Krom výměnou převodovky. Mám 508 GT a začalo mi to teď z ničeho nic dělat . A jak píší ostatní jen když je auto ohřáté ,za studena nikdy a řadí to v pohodě. Jen ten cukanec je hroznej. Připadá mi to jako by bylo málo oleje v převodovce.... Děkuji mooooc všem za jakýkoliv nápad a pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nájezd 220000 ,olej jsem měnil svépomocí před cca dvěma měsíci. Pátral jsem po forech a docetl se na volvo foru,žě mu to dělalo přesně to co mě a nechal aktualizovat softwer a měl po problému. Tak nevím ...mě je prostě divný ,že to dělá jen za tepla ...Zkoušel jsem i auto chcípnout počkat chvilku pak nastartovat a stejně to drclo....ještě mi napadá jestli se třeba neresetuje nějaký interval oleje v převodovce,ale to si nemyslím,že by s tím souviselo ....díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako měnit olej v převodovce sám a nezjistit si ani přesné info, jak se to má dělat... Právě, že se ten interval nastavuje, resp. se nuluje počítadlo a tím se dá vědět jednotce převodovky, že má nový olej :roll 
Jde ale spíš o to, jak se to chovalo před výměnou :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chovalo se to právě vše ok ,koupil jsem a první co bylo jsem chtěl vyměnit olej ,pročetl a vysledoval jsem toho tady hodně .Myslím si,že před tím to nikdo nedělal ,auto bylo servisováno jen v peugeotu a tam to nedělali. Po přečtení jsem tam dal total so se doporučuje. Myslíž ,že bych to měl zkusil resetnout jako dát mu nový interval ,že je olej vyměněn???

Nebo ještě lépe to nechat normál vyměnit proplachem???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok zkusím to tak jak říkáš,tu výměnu jsem stejně měl ještě v plánu příští víkend a reset intervalu mám domluven na zítra.....rovnou mám totiž naplánovanou výměnu oleje v motoru ,tak to udělám společně...díky moc ,pak dám vědět jestli to pomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo hladinu jsem kontroloval i při 60 stupních ,ale raději to ještě překontroluju ....dnes to napichnu a uvidím ...včera jsem 30 minut vypnul motor a po nastartování (teplý motor ) to neudělalo ,ale před barákem R a pak D a drc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...