Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugot 306 1.6 XT :)


Subie

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Pani , chcem sa opytat, zadny ostrekovac zadneho stieraca cape vodu vsade dookola , dokonca na predne sklo dopadne , len na zadne kde ma tak skoro nic... nejaka rada do zivota ako ho nejak nasmerovat kedze sa mi zda,ze je sucastou toho mechanizmu a moc sa s nim neda hybat ? :(

Upraveno uživatelem Subie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako hovorí radim, ja mám na to taký tenký drátik so špicom, tým sa dobre nastavujú trysky. ;) Hlavne buď rád, že ti zadný ostrekovač ešte strieka, často sa totiž upcháva vodným kameňom. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  :super jeee moja 306  :super

Ako predosly majitel ti mozem napisat s tomu zamku nadrze :-)

 

Viackrat sa mi niekto pokusil odcerpat benzin z nadrze a pri jednom pokuse bol vylomeny jazycek na veku ... Nasledne som ho nasiel na parkovisku (nepametam uz ci cely alebo len 2 zubky) a potom ho tam naspet dolepil. Drzalo to pevne nikdy s tym nebol problem... Je dost mozne ze sa niekto opat pokusil odcerpat sirup z nadrze alebo to len samo od seba odletelo :-) 

 

Inac ma velmi tesi ako sa staras :-) len tak dalej :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka :) Velmi som s nim spokojny, ide ako hodinky.... neviem vazne povedat, kedze som to zistil az poobede ked som dosiel zo skoly, ci to uz bolo rano abo cez den... co uz, prilepil som to a zatial drzi . Uz cakam na jar a prve teplejsie dni  :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...