Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s autoradiem RD4


ctvrta

Recommended Posts

Ahoj, resim podivny problem s autoradiem RD4 v P407. Po nejake dobe po zapnuti (neda se presne specifikovat) prestane tuner radia drzet naladenou stanici a ruzne se rozjizdi, preskakuje. Konci to tak, ze radio vypinam, neb se neda naladit/poslouchat nic a z reproduktoru se line pouze sum.

V servise mne rekli, ze zapojene je vse OK a signal do radia dochazi v poradku, ze se z jejich pohledu jedna o nejakou vnitrni chybu tuneru.

Nemate s tim nekdo podobnou zkustenost?

Popripade mate nejaky tip, kde za rozumnou cenu sehnat nove/pouzite, ale funkcni autoradio (pouze legalne ziskane) nebo to nechat opravit?

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Mám v 307 RD4 MP3.....

Když do něj prdnu jakékoliv origo i neorigo CD audio...tak ho přehraje v pohodě.

Pokud do něj dám jakékoliv vypálené datové MP3 tak ho nevezme,nenačte a vyhodí.....ty samé vypálené MP3 rádio Blaupunkt ve služebním autě přehraje ..

Co je špatně....??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poděkuj ChouLu za mé sledované témata :D  ;):papa  dost jsem toho uložil kdyby něco :super

 

edit: jsem-byl jsem,tady denně několik hodin tak něco jsi zapamatuješ(název vlákna),něco uložíš(většinou model 307)

 

edit2 : a pořídil jsem taky RD4 s MP3 tak jsem to uložil kdyby něco

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dle návodu v programu Format factory převedl moje MP3 na všechno možné a moje RD4ka MP3  to nepřechroupe a hned vyhodí.....

Jakékoli audio CD bez problémů.....jakékoliv MP3....out........bude chyba někde ve čtení MP3 souborů..... :papa

Tak zatím jedu na FM Transmiteru ale kvalita nic moc........mám ho píchlej vzadu v kufru v zásuvce 12V co nejblíže anténě a mám k němu dálkáč....

Je to ucházející ale........kdyby Xcarlink nebyl tak drahej tak jdu do něj..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...