Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 cc problém se střechou (nedokončí se proces stahování)


MojjiiK

Recommended Posts

Dobrý den,

prosím o radu.

Před týdnem jsem si koupil 206 cc 1.6 16v, mechanismus střechy fungoval bez problémů, ale dnes po uvolnění háků začne v autě pípat zvuková signalizace (chybová), pípání přestane až po vytažení klíče ze zapalování. Střecha sice jde stáhnout, ale neozývá se gong pro úspěšné ukončení procesu (když držím tlačítko motorky stále vrčí a samy nepřestanou). Navíc se nestáhnou boční okénka, je nutné je stáhnout samostatně (a ani to občas nelze a je třeba odpojit baterii).

Nevíte prosím někdo kde by mohl být problém? Prošel jsem hodně témat na různých fórech a všude se píše, že když se ozývá tato signalizace, tak střecha nejde stáhnout vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zdravím,

mám nyní stejný problém se střechou, jako je zde popsán.

Příspěvek je sice starý skoro 2 roky, nicméně třeba by mohl pomoct někdo jiný.

 

Díky za každou nápovědu, kontakt nebo jinou pomoc při řešení tohoto problému.

Upraveno uživatelem motejza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

ahojte. prosim o radu. strechu som dal v poriadku dole. vsetko zaklaplo a piplo. naspat jak som ju chcel dat zatvorit tak tesne pred koncom sa zadny kufor stale spomaloval v tom procese zatvarania, a uplne tesne na konci kedy to malo uz len v kufri zaklapnut a pipnut tak to nespravilo lebo sa to zastavilo, bolo to zrejme kvoli tomu, ze to zacvaknutie neprebehlo. nasledne som to z oboch stran uvolnil a zavrel manualne, no a teraz nejde strecha dole uz vobec. ...prosiiiiim o raaaadu, bude to hydraulika? zoxidovane kable? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...