Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

antipollution fault


peugeotwww

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...
  • O 4 roky později...

Ahoj mám tu samou chybu na svým PG je to 307 Break,2004,2.0HDI 80KW,diagnostiku mám Wurth a při projetí mi vyházela pouze chyby abs,dál tyto:
snímač teploty chladící kapaliny-rozpojený obvod nebo chyba při čtení ůdaje/Trvalé,
Obvod vnějšího snímače teploty vzduchu-chyba obvodu/přerušovaný
Snímač teploty chladící kapaliny-rozpojený obvod nebo chyba při čtení ůdaje/přerušovaný
Chladivo klimatizační jednotky-přijatá informace chybná/přeušovaný

2x jsme vynutily regeneraci filtru pev.částic ale vždy to na konci regenerace napsalo error ,Výfuk vedení není nikde děravé,P_20190626_151533_1_p.thumb.jpg.e83904adf6274fe9c2c4e75151948d80.jpg
Netušíte někdo co s tím? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Mám 1.6 HDi. Když se mi objeví Antipollution failure, začne se to opakovat. Obvykle je to ve městě při rozjezdu v křižovatce, ale i v táhlé zatáčce. To mě přivedlo na myšlenku - olej. Dolil jsem po horní rysku a přestalo to dělat tak často. Úplně to přestalo až po výměně oleje. V servisu mi prodloužili servisní interval na 20 tisíc a je to moc. Od té doby měním olej dřív.

Když se to objeví, motor ztratí tah (nouzový režim). Stačí zastavit a na chvíli vypnout motor. Po rozjezdu sice kontrolka svítí a chyba se připomíná, ale motor už táhne. Po 3 až 4 delších odstávkách chyba zmizí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahoj, @Brano323 vítám Tě na Peugeot clubu. 

Tím, že vložíš stejný příspěvek do jiného vlákna si moc nepomůžeš, akorát to vyvolá zmatek a těžko se dopátráš odpovědi.

Trochu se tu porozhlédni, projdi si témata fóra a přečti si prosím pravidla https://www.peugeot-club.com/guidelines/

Základ je použít hledání, když nenajdeš, tak zvolit správnou sekci, výstižný název, informace o vozidle a popsat problém. 

Předejdeš tím zbytečným chybám, nedorozuměním a ušetříš práci týmu moderátorů. 

 

Děkuji za pochopení 

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 5. 2020 at 21:17, Mylan7 napsal:

Mám 1.6 HDi. Když se mi objeví Antipollution failure, začne se to opakovat. Obvykle je to ve městě při rozjezdu v křižovatce, ale i v táhlé zatáčce. To mě přivedlo na myšlenku - olej. Dolil jsem po horní rysku a přestalo to dělat tak často. Úplně to přestalo až po výměně oleje. V servisu mi prodloužili servisní interval na 20 tisíc a je to moc. Od té doby měním olej dřív.

Když se to objeví, motor ztratí tah (nouzový režim). Stačí zastavit a na chvíli vypnout motor. Po rozjezdu sice kontrolka svítí a chyba se připomíná, ale motor už táhne. Po 3 až 4 delších odstávkách chyba zmizí.

A to už je pozdě ;) je potřeba co nejdříve demontovat a vyměnit koš olejového čerpadla a dutý šroub turba v bloku... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nebudu zakladat nove tema.

Mam motor 1.6hdi 66kw (DV6ATED4), objevila se mi hlaska antipoluution faulty, motor ale jede v poradku (po nastartovani je tam vzdy), pak se k tomu pridala chyba abs/asr - ta ale po case zhasne - auto brzdi normalne, jestli funguje abs nevim - nepoznam. Co se mi stalo ale ted pri jizde z kopce se mi objevilo STOP s hlaskou neco o oleji - myslim ze to bylo neco jako oil pressure.... Motor chcipnul, musel jsem zastavit (velmi vesele, kdyz jedete 100kn/h z kopce a za vami jsou auta, a v protismeru 2 pruhy aut :() po nastartovani to jelo zase normalne.

 

Je to tedy ten sroub, pripadne ten kos ? Diagnostiku nemam, ale asi budu muset zajet. Ten duty sroub je to tohle? image.png.97e1fd66ea14b574558ff1c7b11be7a8.png

Resp. https://autozet.cz/864907-fa1-989-10-001-sroub-mazani-turbodmychadla-citroen-peugeot-14hdi-16hdi.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...