Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společná cesta na sraz Pardubice, Chrudim... ?


Recommended Posts

Ok, tak to nejspíše pojedeme sami a můžeme se taky někde stavit. Uvidíme se tedy na místě. Kdyby jste jeli v pátek do Libchav, tak je v Ústí na náměstí Sto zvířat od deseti. ;)

edit: michael205, to jedeš moc brzo. :D

[upravil dne 3/6/14 11:00 od radim.1008]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jel jsem v pondělí (2.6.) z Pardubic přes Havl.Brod do Dačic. Cesta v pohodě, jenom v Havl.Brodu ta uzavírka na okruhu bude dělat asi dost zle, jestli to mezitím nedodělají. Jinak v Telči byla ještě uzavírka průjezdu na Dačice (jel jsem tedy přes Krahulčí), ale to se myslím vaší cesty na sraz netýká. Já pojedu z Prahy, kolem Benešova přes Jindř.Hradec - mám to tamtudy najetý do Dačic (sjezd z D1 u Jihlavy teď na nějakou dobu zavřeli) :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brod se dnes dočkal uzavírky na Masaryčce o kus dál... momentálně tím vyřadili jedny semafory a stáhli to do 1+1 pruhu.... průjezd městem dneska kolem 12 a poté 16té hodiny vcelku bez problému... cesta od značky (od Kolína) po značku na výjezdu k Humpolci necelých 10 minut :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to jistý, pojedeme přes Holice vyzvednout pár věcí od Badisaka. ;) Potom Pardubice nebo přímo Chrudim a dolů na Havl. Brod. Musím dát ještě trasu do plánovače, ale až doma nebo vlézt šéfovi na pc. :D

edit: takže přes Holice budeme v Chrudimi na OMV ve tři hodiny, platí to Michale? A v Havl. Brodě na OMV cca v 15:45, to by šlo Skuci, ne? :myslim Dojezd cca v 17hodin. :)

[upravil dne 12/6/14 11:58 od radim.1008]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...