Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ladeni variatoru u scootra


222johny222

Recommended Posts

tak jsem zjistil,ze mam standarni valecky 15x12 s hmotností 6.5g a ted mi poradte,jaky valecky zvolit tedy?:papa

edit: bral bych treba tyto http://www.scootland.cz/zbozi/naraku-valecky-naraku-16x13-sada/

ale kdo mi vysvetli,jestli to tam muzu dat,protoze tam je rozmer 16x13 :myslim:roll

[upravil dne 28/5/14 21:28 od 222johny222]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak se doporučuje o 2gramy míň,než je origo,ale asi to chce googlit,jestli někdo něco neví,chtěl jsem dát odkaz na válečky,ale ta funkce nějak nefunguje,ale dá se to dohledat na adventure bikeru.

Rozměr musí být přesný,jen s gramáží se dá experimentovat.

[upravil dne 28.5.2014 21:30 od olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Dá se to ladit, ale doma je to na dlouho.... Válečkama lze ovlivnit průběh výkonu a lehce maximálku. Problém je v tom, že s válečkama to chce mít sladěnou kontrastní pružinu, jinak to nedělá dobrotu. Na to je ideální buď koupit kompletní sadu např. Malossi nebo si to nechat odladit ve scootlandu přímo na brzdě, není to až tak drahá záležitost.

Pružinkami na spojce lze ovlivnit v kolika otáčkách spojka začne zabírat a samozřejmě čím vyšší tím dramatičtější rozjezd, ale je potřeba počítat s tím, že to tak bude vždy :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...