Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna chladiče


doktor055

Recommended Posts

Odpojíš všechny hadice, tahem nahoru a trochu směrem k motoru vytáhneš chladič.

Vložíš a přípojíš nový, potom doliješ chladičku, nastartuješ a odvzdušníš si motor pomocí odvzdušnáku tomu určeném a poté opět doliješ/vyrovnáš hladinu chladičky.

[upravil dne 27/5/14 11:30 od Tony Stark]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 roky později...

Zdravím, mám rychlý dotaz Peugeot 307 1,6 16V r.v. 2001. Včera cestou domů mi vylítla teplota na max. hláška stop. Zastavil jsem a po otevření motoru jsem zjistil že mi vytekl celý chladič. Pokud se nepletu vytekl mi spodním otvorem, který je výpustní/odvzdušňovací, opravte mě pokud se pletu. Nevím jak je možné, že vypadl, ale potřebuji radu, jak opravit, popřípadě kde ho seženu. Nerad bych měnil celý chladič, když neteče. Díky moc za rychlou odpověď.

IMG_20190108_180338_resized_20190108_060548491.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednou na Renaultu Megane jsem dělal chladič a maník přinesl starší--byl na něm výpušťák stejný jako tento, taková krytka na bajonet (jako žárovka do blinkru) a na té plast. krytce byl i šestihran (jako na víku olej. filtru), viděl jsem to poprvé, tak zkus vrakoviště francouzů :myslim, ta krytka vypadá jako krytka zásuvky 380V, ale samo menší...

je to ještě origo chladič?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...