Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neo 406 coupe 2,2hdi Hyperion Blue


Neo

Recommended Posts

No chalani tak to aj ja by som chcel aby zaberal uprostred. :roll

Mne zabera uplne hore. Nechapem preco.

Inac ked som menil brzdy tak som dal aj novu brzdovku a aj spojka sa odvzdusnovala a cakal som zmenu a stale zabera nehorazne vysoko.

Mizlerek007: Diki za tip ako by sa dal poznat ze je zly spojkovy valec?

Auto odvzdusnovali z masinou tak to by malo byt dobre spravene. :roker

Inac ked pozrem na pedal tak je o dost vyssie ako brzdovy a plynovy to je normalne podla vas? Ako to mate vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele říká se že spojka má bejt ve stejný vejšce jako brzda... ale většina pugu to má jak prase křiví, pedál od pedálu, to bych tak nějak nehrotil... spojkovej válec ja vyměnil z prevence když jsem dával všechno nový byl za 500,- ... ale spojka musí zabrat v pulce když to ovzdušnuješ, tak ti nesmí klesnout hladina brzdovky na max... musí bejt vždycky nad max... potom to necháváš protýct ve finálním na rysku max

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to skusim este znovu dat odvzdusnit a ked nepomoze tak novy spojkovy valec.

Mohlo sa stat aj to, ze ked sa vymenila spojka tak sa zmenila aj draha toho spojkoveho valca? Kedze je hrubsia moze aj to byt pricina?

Edit: Takto sa ma spravne odvzdusnovat spojka?

\"Každý ju odvzdušnuje podobne ako brzdy,správne by sa mal spojkový válec prepojiť hadičkou s predným ľavým strmenom a tlačením na brzdu vytláčať kvapalinu smerom do spojkového válčeka,bubliny potom unikajú hore do vyrovnávacej nadobky.\"

[upravil dne 21/6/14 15:35 od Neo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože máš destičky s náběhem ;) a jde i o tu směs destiček... ferodo premier píska jako prase a za tu cenu jdou hned do kopru, jedině performenc od feroda ... pak dost často pískaj když nebrzdí zadek.. jde víc na předek, tak to řve, popřípadě když jsou zkroucený kotouče, nebo je probrzdíš a spálíš.. to jsem udělal já když mi to zašlapnul nákladák když jsem ho chtěl předjet... to se pak pískání nezbavíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...

tak co uz si prisiel na poriadok s tou spojkou.?

No zatial nie ale ani nebol na to cas tak stale tak jazdim. Zatial spojka funguje. Po odvzdusneni  cez strmen sa to malo zlepsilo ale fakt len o trochu. 

 

Co ma ale najviac teraz stve tak su to piskajuce brzdy hlavne ked je vlhko a zima.  :grr  Sa ludia otacaju ako by prichadzalo ic-cko ked dobrzdujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

No tak nejake novinky po dlhsej ceste som pri zastaveni zacul nejaky zvlastny zvuk take prerusovane sicanie. Po navsteve servisu bol najdeny problem. Jedna tryska vytlacena a podfukovalo pod tesnenie na tej tryske to bol ten zvuk. Tak sa dali nove tesnenia na trysky a bol klud.

 

Co ma ale teraz sere tak sa mi zdvihla spotreba o pol litra a klesol aj vykon v spodnych otackach a neviem si dat rady kde je problem.

 

Inac este vymena oleja, pred tym spraveny vyplach z prostriedkom protec a do noveho oleja pridana medovina tiez od protecu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...