Přejít na obsah

Recommended Posts

Nie neskúšal som. Prvú značku o uzávierke som ignoroval no ale pri druhej som sa otočil. K tej uzávierke to bolo ešte pár km takže dôvod nepoznám ale na tej prvej značke bolo napísané že prechod z IT do SLO uzavretý. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

hm bylo byzajímavé zjistit důvod někdy jsou značky od zimy prostě se jim nechce značku odstranit nechají ji jen tak přez zimu je zřejmé že cesta je neprůjezdná ale v létě ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak napisu dojmy:

Slovinci jsou kreteni. Jedu pres Kranjskou goru smer Bovec a 7 km pred nim zavrou na 4 hodin jedinou cestu kvuli nejakym maratonskym dementum a cyklobuznam.... takze otocka a hodku zpet a pres Planici smer Italie...... sem myslel, ze se vzteky rozletim, uz jsem byl lehce unavenej, deti uz napul otraveny......... Mondeo v tech kopcich zere jako tank a ten dementni policajt mi rekne: no my problem, to turistiko problem.......... cajzl jeden?

Caorle: v sezone to tam musi byt silenost.... plaze s lehatkama kam se clovek podiva, a nase lehatka byla v osmy rade asi 100 m od more :D, takze na nej ani nebylo videt :D, more s piskem a chaluhama a dalsim bordelem je fakt hnus a taky nikdy vice.... aspon teda tady, a uz vubec nechapu ze tam nekdo muze jet jen na plazovou dovolenou..... dalsi veci je ta, ze spousta lidi mi rikala, proc chorvatsko, vzdyt je drahy.... velky kulovy. Apartman v IT drazsi a mensi nez v HR, jeste navrch 50 eur za energie (tak jsme si je radne uzili), nutny provest uklid, dovezt si vlastni povleceni (to jsme zjistili az na miste....), wifi v apartmanu - parada, ale za 5EUR na 3hodiny (to se taky firo zapomnelo zminit), v kuchyni jeden hrnec bez poklicky, mikrovlnka nefunkcni, plazovy lehatka jsme si evidentne zaplatili v cene ubytka za 80EUR 1 set, ktery nam ve stredu jeste z plaze zmizel, a na reklamaci nikdo nereagoval. Pizza docela usla, ale zadna hitparada to nebyla (zlata Neapol), ani to ty kurvy za 11EUR nenariznou koleckem, 6EUR za 0,4 piva cepovany na linyho moravaka, nafta draha jako prase a takhle bych mohl pokracovat. Jedine co me zarazilo, byl ten klid na silnicich, daleko ohleduplnejsi provoz nez v CR. V levym pruhu na dalnici se jelo v rade za sebou treba, nikdo nepodjizdel, a kdyz nekdo spechal, tak jen jednou bliknul dalkovejma, a kazdej mu uhybal. Tak jsem to taky zkusil, protoze jsem taky honil cas, a fakt to funguje. Jednou jsem dojel do kolony a vsichni stali tak, aby ve prostred byl prujezdni pruh pro IZS, no na to jsem proste koukal a rikal si, jak by to bylo skvely v cr, kdyby tady nejezdili tak blby a arogantni ridici..... a taky se mi libily samoobsluzny pumpy. Proste z jedne strany des a hruza a na druhe strane toto a nadherna priroda, pamatky, auta....

Caorle_9_2017_117_Ferrari.jpg

Caorle_9_2017_114_Ferrari.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Scratch tak si to pekne schytal ;) asi si tak skoro mienku o taliansku nevylepšíš :myslim

Kirkiz airbnb je niečo úplne iné ako booking.  Je vyhľadávam na bookingu potom ešte porovnávam hodnotenia priamo v google mapach a kontaktujem buď priamo alebo rezervácia booking. :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nechci zakládat nové téma. Chtěl bych zkusit jet na 1-2 dny do Itálie k moři. Je to blíž než do Chorvatska. V pátek nebo ve čtvrtek na večer vyjet a odjezd v sobotu či v neděli. Nechci jet autobusem. Může tě mi prosím něco doporuči ? Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

byl jsem autem v kempu pod Livornem (Toskánsko), poblíž městečka Vada, není to sice nejblíž z Česka, ale líbilo se mi tam, koupeno u nás přes cestovku i s jídlem :super

jet Itálii na jeden-dva dny a na passblind, no nevím--asi to bude drahý a únavný výlet :myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no tak vseobecne nejbliz v ITA je asi Lignano a Caorle. Ale nevim, jestli v sezone. A jak jsem psal vyse. Chteji 50 eur za uklid apartmanu, 80 Eur za plazovy set lehatek. Bez nich to asi nesezenes...... podle me je to kravina. Ja uz bych tam nikdy nejel............... viz foto....

Caorle_9_2017_056.thumb.jpg.bebb2f1fd063caa59885de3e9e847188.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nechci  jet na ,,slepo". To je hazard. Pořádají se různé jedno-dvoudenní zájezdy k moři. Nechce se mi jet busem. Přece jen autem je to lepší i pohodlnější a má to ,,něco" do sebe. Zvláště Peugeotem:D. Ted vážně. zkusil bych nějakou cestovku. Jen jsem chtěl vědět, zdali tím nemá někdo nějaké zkušenosti.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podle mě je to drahý výlet jen za cestu dáš i s poplatky  min.5000 a být tam 2 dny to je docela luxus.jen se rozhlidnes pojedeš domu... vím je to o penězích,ale to bych radši prošetřil a jel příští rok třeba na týden....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja teda planuju jet take na "blind" ne sice do Italie(tam jsem byl loni)

Docela se mi osvedcila Invie a planuju to udelat stejne.

proste az budu chtit jet tak si to zadam tam a uvidim co vyjede.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1. Ubytování výhradně přímo pres místní agenturu (osobní zkusenost Lignano appt. pro 4 prakticky přímo na pláži s výhledem tuším vloni něco kolem 600 eur na tyden, platba zálohy kartou pouze 20% - Agenzia Mare www.lignano.it - super jednání online i na místě, žádná vratná kauce 100 E, při odjezdu mimo otevírací hodiny agentury stačilo hodit klíče do kastlíku )

2. Plážový servis zásadně extra. Prodávat ho spolu s pobytem je jediný způsob jak prodat 10 - 50 řadu. Kupuju začátkem května online a vyberu si řadu (1 - 2) i místo - 108 E. 

3. V sezoně kratší pobyt než na týden nesezenes. Jedině jet na blind a na 2 dny se fakt nevyplatí. To si kup zájezd busem pátek tam neděle zpátky - do Caorle apod. jsou toho plné slevové portály

P.S. Pokud se někomu zdá cena za apt. resp. pláž. servis vysoká tak odkazuji na fotomapy pláží Caorle/Bibione/Lignano a počet řad slunečníků ... cca 50/40/8-10. Ano je tam obecně dráž ale proti sídlištím na pláži v B. a C.  jsou to lázně, zejména. Pineta a Riviera. Sabbiadoro je tak trochu Vegas ale jen část páteřní komunikace ... jinak klídek. Nejsou tam Němci, Čechů málo, tu a tam SK a PL. Nejvíce Italové.

IMG_20180815_093534.jpg

Upraveno uživatelem Sawoy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku