Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

No, ono ti nic nepřijde, ale jestli tě lapnou při jiný kontrole, tak si v databázi a daj ti to sežrat.

Mě loni nějakej týpek vypruzenej furt dejchal na záda, když jsem (samozřejmě jen lehce) přibržďoval před radarama. Pak při následným rozjezdu dycky zmizel v zrcátku a cejtil se asi chudák nějak ublíženě. Takže při nějakým pátým nebo šestým přibrždění to nevydržel a vzal mě zprava, za tři, plnej, až mu málem vyskočily hrnky a hurrráááá pryč, no a za pár sekund najednou BLIK a měli ho :D :D :D  . Když sem ho předjížděl, jel tak 90 :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 8. 2017 at 20:40, dusan2 napsal:

Tak som dnes nakoniec predsa len rezervoval taliansko od 23do 30.08. i keď som už mal rezerváciu tu :

Hotel Lukas *** Gradac
21330, Gradac, Chorvátsko

http://maps.google.com/?cid=14905853426886028028&hl=sk&gl=sk

Tej chorvátskej averzie sa teda nezbavím ani tento rok :D

a kam do it jestli to není tajné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celé roky tankujem na poslednej Shell za Villachom mimo diaľnice pred IT hranicou keďže používam shell tankovacie karty .

Shell
Maglern 35, 9602 Arnoldstein

https://goo.gl/maps/EaYhHbJ1t832

Okrem toho ak si dám záležať a natankujem do krabice az po vrch mam dojazd 1400 km.:D

Upraveno uživatelem dusan2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Asi to sem úplně neptří, ale taky mě překvapuje dojezd. Já tankoval benzín na ONO v Dolním Dvořišti, projeli jsme Rakousko, Slovinsko a jsme v Chorvatsku, a až pojedeme domu, budu tankovat zase až v Dolním Dvořišti. Auto překvapilo, cesta Vrchlabí - Selce (HR) podle palubního pc prům.spotřeba 4,7L/km a to jsme jeli Alpy mimo dálnici.

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, llug napsal:

A kruciš to je o 18 km blíž k IT hranicím ..???!! ale mají momentálně o 1,3kč dražší naftu..musím to propočítat co je lepší:D:myslim

Najlacnejšia nieje , úroveň všeobecne nič moc aj obsluha je protivná , ako všade v Rakúsku,  ale ako som už písal tankujem na euroshell kartu tak preto tam. Keď mám náladu tak naložím zo dve bandasky do kufra a netankujem potom vôbec v zahraničí. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nejak naftu extra neresim, jo byl jsem rad s mondeem, ze jsem mel spotrebu 7,0 tam, ale zpatky jsem to valil a byl na 7,4......

jinak teda @llug 33 000 za dovolenou pro 2 dospely a 2 deti,, autem, to je na tyden ci dva? Pokud na tyden, tak to bych uprimne receno radsi asi priplatil 10 000 a letel na Kapverdy s all inclusive :D. 

Jiank zpet k Italii, Benatky jsou jasny, me se tam moc libi, takze vylet lodi je jasnej. Pak jsem si rikal, ze bych mel vzit zenu do Verony k balkonu Romci a Julci, a kdyz uz budem ve Verone, tak asi Lago di Garda je povinnost. No a jeste me napadlo muzeum v Modene :D, ale tam uz je to trosku z ruky :D

 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...