Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Právě jsem se vrátil z Bibione a paráda. Počasí vyšlo,parking hned u mooooře,  lidi mě nesrali a cesta parada. Nikde nikdo, letěl jsem jak vítr.

 

Mimochodem @Přema do Itálie byste měli jezdit na školení. :D krásné silnice,dálnice a tunely. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@oddie predpokladam ze svou reakci mas  podlozenou tak maximalne  kecama jedna baba mi povidala.... a nevim proc bych tam mel jet nocnim vlakem nebo letadlem, abych pak jak debil neustale shanel spoje do Verony, Milana, Maranella, Modeny apod..... a fakt si tam nehodlam pujcovat auto.......

@Péťa ma tam byt v sobotu, 5 dni to opravdu nepojedu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No k tý Itálii →

Jezdím trasu: Budějovice → Linz → Salzburg → Villach → Udine → Bibione

Tahle trasa je nejpohodlnější. Nebejt tý český části od Budějc dolu, tak je to úplná pohoda, pořád dálnice. Čistej čas cca 8hod (záleží právě na rozkopanejch čechách). Stavím jednou, pod Salzburkem na pumpě, páč tam mají LPG a taky 24hod denně otevřeno. Pumpa je to jinak mizerná, ale vzhledem k tomu, že rakušáci (ekologisti, žééé) nemaj skoro žádný LPG čerpačky, je to skoro nutnost, pokud nechci jet v benzinu. Jinak rozumně se dá najíst ve Villachu, tam je mega parkoviště s mega jídelnou, kde přímo před váma dělají vejce k snídani :D.

Pozor, v tý jižní části rakouska je hrozně málo odpočívadel. Takže když se jednomu chce, je to dost špinavá tragédie, protože jako se chce vám, tak se chce i ostatním a jeden hajzl na 100 kilometrech to fakt dlouho nedá! Po jedný nutný zkušenosti, jdu příšte do lesa...a kašlu jim na ekologii.

K radám vohledně časování →

Důležité je být v Udine před půl desátou ráno, jinak začíná houstnout provoz a jsou kolony. I to se dá řešit a to tím, že se sjede na "Udine jih" na okresku, ale je to vopruz. ALE POZOR v Bibione ideálně před sedmou, protože turisti, zejména němci a rakušáci neuměj jezdit a blokujou to před městem. Jsou tam dva proudy směrem do města a nějaký kruháče, jenže jak řikám, lidi jedou jen v jednom proudu a neuměj těma kruháčema projet. Idioti. Takže po zkušenostech jsem dycky v Bibione už na sedmou. To je v podstatě prázdno. Takže vyrážim někdy kolem 23. hodiny. Jeden (pro změnu ekologickej) vopruz cestou ale je, a to že na některých úsecích je omezena rychlost na 110km/h, asi abysme nerušili srnky. Během dne můžete víc, jenže je tam zas tolik aut, že to stejně nejde. Tenhle problém mají posichrovaný kolegové z rakouska stacionárníma radarama, o kterých každá solidnější navigace ví,....

No, asi tak, klucí, užijte si déčko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, oddie napsal:

Do hnusu typu Caorle bych se asi nevydal vůbec, ale Benátky se dají krásně pohodlně dát nočním vlakem, neřku-li letadlem...

no, záleží, co od dovolený chceš. jako na romantiku ve dvou a bloudění po zapomenutých architektonických skvostech to není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...