Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

MotoMoto robis mi chute ?? :mrk:mrk Ja som ale nikdy nikde netvrdil ze chorvatsko nieje nadherne. To je uplne bez diskuzie. Ja len hovorim ze sa v taliansku proste citim lepsie. V chorvatsku som bol na dovolenke pred nejakymi rokmi mnoho krat a opakujem ze vobec nevylucujem ze tam pojdem zas. Keby mali deti pasy tak v jeseni by som tam skoncil urcite. Proste mi to v taliansku pride civilizovanejsie . Mala ukazka ze vsade sa najdu pekne zakutia.

http://www.google.sk/search?um=1&biw=1280&bih=294&hl=sk&tbm=isch&sa=1&ei=b9OMU5mKFY-O7Qasv4DQBg&q=italy+best+foto&oq=italy+best+foto&gs_l=tablet-gws.12...26410.29635.0.32237.7.6.1.0.0.1.290.716.0j1j2.3.0....0...1c.1.45.tablet-gws..7.0.0.X8guu2qxGuc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dusan, nádherné fotky z Itálie. Všiml jsi si ale, že ani jedna není z Bibione či Caorle? Nikdo se nechlubí dlouhými plážemi plných písku a lidí. Když tam taková pláž je tak protože jsou kolem skály anebo aspoň hradby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto pred dvoma rokmi sme boli pod Rimini v tomto hoteli https://www.google.sk/search?q=misano+adriatico+parkhotel+kursaal&hl=sk&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=aYeNU_nvErKV7Aan74HwBA&ved=0CAcQ_AUoAg&biw=1280&bih=752

Pieskova plaz ktora vobec nebola plna ludi ale aj tak sme vacsinu casu travili vo velkom hotelovom bazene :D a na vyletoch ( San Marino , Cesenatico , Rimini atd.) velmi pekne nove korzo okolo pobrezia , cyklocesta veduca hadam az do Benatok :D:D. Rozhodne sme sa nenudili kedze niesme zvyknuty tyzden lezat na piesku :super Cestou spat vylet z noclahom v Benatkach tu http://www.booking.com/hotel/it/residenza-la-loggia.sk.html?sid=3b9efb98d6bfb62fe9f1d646590f025b;dcid=4;origin=disamb;srhash=4161158393;srpos=1

Proste super dovolenka. Mame radi byt obcas medzi ludmi ,samoty v prirode si uzijeme doma dost tak nam obcas dobre padne full servis v peknom hoteli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny jsem intenzivně hledal jinou lokalitu než Bibione. Chorvatsko je sice nádherné, a hodně mě láká, ale shodli jsme se s manželkou, že bude lepší písčitá pláž, jelikož naše děti ještě neumí plavat, tak myslím, že budou víc na pláži než v moři (stavět hrady z písku apod.) Zkoušel jsem ještě najít ubytování ve Vieste, které jsme měli původně vybráno, ale už obsazeno, celkově ty nejpěknější místa jsou vyprodány, nebo cenově mimo naše možnosti... na přiští rok se lépe připravím :)

Vím, že bibione je takové \"sídliště\" u moře, ale mají pěkně upravené pláže, a jde tam udělat pěkné výlety v okolí, no uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce sa mi verit ze vo Vieste uz nieje ziadne ubytko?:myslim

ve Vieste je celkem dost nabídek, ale jsou to nabídky mimo naše kritéria (poloha, finance, typ ubytování), ale neřeším, docela se těším i na Bibione, je to naše první rodinná dovolená u moře, a třeba začínat zvolna... další roky pojedem dál na jih, popř. zkusíme chorvatsko apod. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci nechcel som to tu pisat ale v hoteli o ktorom som pisal vyssie sme boli cely tyzden jediny z ceskoslovenska. Velmi mi to vyhovovalo .To sa v chorvatsku nemoze stat :P Tam som mal vzdy pocit ze som ani neopustil republiku :bojim Ale ako mudro napisal v ktoromsi vlakne kobliha kazdy sme ini , kazdemu vyhovuje cosi ine a tak to ma byt , tak je to spravne a v poriadku :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...