Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Na 406ku stary model cd menic na origos radio

brko

Recommended Posts

Jestli mas origos radio bez CD tak to asi nepujde pripojit. To radio nejen ze nema konektor, ale hlavne neumi ty funkce - prepnout na CD, volit CD, volit skladby. V dobe konstruovani toho radia to jeste neexistovalo.

Reseni - sehnat origos radio do 406 i s odpovidajicim CD changerem, anebo koupit bezne radio s MP3 prehravacem a zamontovat pomoci ramecku (akorat ovladani pod volantem bude nanic).

Jeste je moznost hrat z MP3 prehravace pres \"kazetu\".

Je otazka, jestli je lepsi changer v kufru, anebo MP3 mechanika na dosah. Mame v autech jedno i druhe, ale odpoved co je lepsi neni jasna.

Musim opravit (a omluvit se) za předchozí informace:

v naší 406 máme Philips 4050 i s CD changerem a s kazetou, takže evidentně to tento typ umí. Je otázka, jestli po připojení sám rozezná že je přítomen CD changer. Anebo Ti teď hlásí v nějaké poloze voliče \"chybějící CD changer\"?

CD changer podle mého názoru musíš sehnat stejného typu.

MP3 Tě nelákají?

[upravil dne 30.9.05 P607Olda]

Zdravím,

tak to jsme na to všichni tak nějak obdobně. Já zase řeším, jestli koupit za 1200-, kabel nebo ne. Mám v autě origo rádio Clarion PU-1570A, podle příčurky je to tuším model 3035. Tento model má vstup pro changer. Ten mi zůstal z předchozího auta. Nevím pořádně kudy potom kabel protáhnout až dozadu do kapsy v kufru, o kterou bych taky nerad přišel, vejde se tam lékarna :-)

No tak řeším dylena jestli kabel nebo počkat a koupit nové autorádio s CD. Changer je fajn, nacpu tam 6 CD a hraju a navíc by zůstalo origo rádio. Nové by mělo ¨taky spoustu výhod, větší výkon, CD přímo v kabině, podpora MP3 atd...

No tak nefím... :myslim

Jak to vidítě vy ?

Díky Bici

Já mám jinou otázečku v souvislosti s CD měničem.

Mám 406 Break, rádio Philips 4050 a CD měnič (origo), ale měnič byl montovany dodatečně a je umístěný pod sedadlem spolujezdce. To je dost neprakticky, protože každej kdo dozadu nasedne, tak ten měnič pěkně okopává :(

Kam v autě se montoval menic puvodne ve fabrice?

Miku: Když jsem si to přečetl, tak jsem v tom neviděl tolik zádrhelů, jako se jich postupně ukázalo při realizaci :)

Ale musím konstatovat úspěch - kabel se mi podařilo protáhnout (pochvala inženýrům z Peugeotu za tu připravenou lištu v kufru). Tím jsem přestěhoval CD měnič zpod křesla spolujezdce do zadní schránky.

• 2 months later...

Nazdar borci,

podobny problem som riesil minuly rok v starej 406-ke TD.

Fungoval mi s originalnym radiom 4050 len menic RC026. Nebolo treba nic ine, ako zasunut konektor a vsetko fungovalo ako malo ;-)

Kedze som auto medzi casom vymenil a v novom Pezotkovi mam Clariona, riesim problem s menicom znova...

V kazdom pripade mi ale menic RC026 zo stareho auta zostal aj s kablom, takze ak ma niekto zaujem, predam ho.

Pato

• 4 weeks later...

Nazdar Bici mám Origo kazet.CLARION supr věc,sehnal jsem 10CD changer BLAUPUNKTkoncovky jsou skoro stejný malá úprava,jenže nevím,který konektor na tom rádiu je připojení changeru.Mám tam dvě barvy zelená a žlutá,nechci něco vodrovnat.Díky za radu,o origo rádio bych nechtěl přijít je a hraje super.Nevíš nač je ten druhý konekt.