Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106 1,1i 44kw 2003


vaku70

Recommended Posts

Já mám 01 a 108 000  :) . Tohle auto se mi vždy líbilo, dříve jsem dělal v Peugeotu na Pace /nyní to je už Kia/. Před tím jsem lítal s Favoritem, ale byla to koza tvrdá skákavá, tak jsem to poslal pryč. A udělal si radost jménem P106...   Ta tvoje 106 má zdvihlý zadek, to se předepínaly torzky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak svezení v tom bylo krásné, bylo to v plné palbě vč. vyhřívaného čelního skla, což byla naprosto super věc. Ale ta spotřeba... Na lpg jsem to dávat nechtěl a E85 moc nefandím. Za to -na rozdíl od tebe- fandím v hokeji Slávce, no takže si asi umíš představit, jak mi teď je  :bojim . Fandil jsem jí ještě v dobách, kdy hrála hokej spolu s Brnem v 2. lize a nerad bych se dočkal comebacku dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Moravě jsem byl na škole, ale teda na severu v Zábřeze. Kometu jsem dříve moc nemusel, ale líbí se mi, jak tam ten hokej ty lidi spojuje. A ty návštěvy. A když před Sportem vidím reklamu na Starobrno s Kometou, tak Vám upřímně závidím.... No a ve fotbale Mercedes Švancara, to je kousek, ty jeho komentáře jsou dobrý. Půjdu spát, musím se psychicky připravit na barážový mač s Olomoucí. Tak co mi ty Sešívky zase nadělí? Jinak dík za pokec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...