Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 HDi


Michael205

Recommended Posts

Uprav foto dle požadavků a vlož jej sem. :)

Kosmetické vady jsou, ale něco by mohlo jít rozleštit, hlavně to nejdříve pořádně umýt.

Já jsem s Michaelem byl právě pro toto auto, takže jsem ho viděl. Mohu říci, že těm najetým kilometrům věřím, a to dle interiéru, chodu motoru, plně funkční zadní nápravy, ale taky i dle originálního komplet výfuku.

Trochu to bylo načechrané na předek a odnesly to držáky světel, ale je to svařené, pevně doufám, že to bude svítit, jak má. Nicméně vůz technicky velmi pěkný, s funkční klimatizací.

Jenom ty brzdy jsou tragédie, přední kotouče total KO a zadek taky nutné udělat, protože vůbec nebrzdí, buď jsou jen orezlé kotouče a nebo je přirezlý pístek ... ale stejně kotouče a desky musí jít nové, taky to mají za sebou.

Přeji ať se ti s vozem dobře jezdí, je ve velmi dobrém stavu, kdybych něco takového potřeboval, vzal bych ho pro sebe. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Takže dnes me člen draken dal nové brzdy na moje HDi, no majitel asi menil jen olej, protože tam je vše od výrovy i brzdovka zřejmě. V sobotu pojedu kouknout na jedny kola 15´, jinak me čeká ještě olej a musíme vymenit jeden čep na rameni ten má nejlepší zasebou. Mlhovky jsme zprovoznily oni je nezapojily nechápu proč a to na technický chtejí videt funkčí všechno nechápu jak to prošlo v tomhle stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty brzdy to měly dávno za sebou, pokud ty km sedí, pak bych je fakt tipoval na původní. Hlavně rozhýbat ten zadek.

Čep na rameni, tedy ten svislý do těhlice? Ten většinou vydrží hordu km, ale pokud je původní :D Ale pokud si dobře pamatuji, zadní siletbloky na rameni byly na kaši. Čepy řízení bych taky hned preventivně vyměnil ... ty já měním vcelku často. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...