Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozvody na RHR


toro

Recommended Posts

Bez problémů se moje 307- 100 kW dožila 10 roků života a přichází na řadu výměna rozvodů s vodní pumpou. Můžete poradit na kolik to přijde ve značkovém servisu, ev. na kolik přijdou kvalitní díly, a v tom případě, na kolik hodin práce je to pro zručného mechanika? Je vhodné něco zvlášť pohlídat? Díky všem za reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvuli rozvodům do originálu nejezdi. Jsou tam mechanici jako všude jinde. Naopak. Třeba v Liberci jsou pořádný šumaři. Rozvody zvládne vyměnit každej průměrnej mechanik. Tahle sada v odkazu je OK, ale stejně si každej mechanik objednává díly sám.

http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp03MxRinFE8R8LtQvjoDJoJgjsF955pyraE6/J5irao3e7WOrbd8ij4MfmKZh12JbcGDuLyelpXcM/kpXY0RNpM/G5XBLR1c/hPtIgnF3Tzfd9Qo0ym6RosLRbEqWwLE2nodkIRxuYU9VfNSQpfSrpsZz8ayDBFkgjsRVXLZRe80aNGHxH5rJVmV01zID40GEirdOA07xj0OSvU7fgGiOPyCLw8gxDjoc5SVIKCRuUoG

+ 2-3 hodiny práce

[upravil dne 16/5/14 17:03 od petan307SW]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

to Petan:

Děkuji za reakci, moc lidí ty rozvody asi nezajímají a ani asi RHR neprovozují. Opravdu 3 hodinový koncert na gynekologické ruce a rozvody vyměněny. Jinak v peugeotu je na to 4,9 nhod. Nechal jsem měnit kompletně chladící kapalinu, brzdovku a řemen příslušenství. V 7,30 hod. začátek a v 11,30 hod. ukončeno i se zkušební jízdou. Vše provedeno u Došek Peugeot v Mělníce. Celou práci jsem mohl sledovat v dílně, no prostě paráda. Tam se Peugeota nebojím svěřit. Zkušenosti opakovaně jen velmi pozitivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dal som dole klinový remeň,a auto ztíchlo,pozrel som sa na ložisko alternátoru vyzerá biť ok,asi šponovacia klatka ok,ale ložisko klímakompressoru je KO!pohyboval som kladkou na bok a ložiško poklepkávalo,tak isto som s ním zatočil,malo špatný zvuk.Vedel by mi niekto povedať číslo toho ložiska?Značka kompressoru je Sanden SD6VBG.Ďakujem.

[upravil dne 29/6/14 11:41 od zolco]

[upravil dne 29/6/14 11:42 od zolco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Liberci šumaři? Včera jsem volal do Jbc ke Krejsovi, mluvil jsem s \"přijímacím technikem\" prej co byste potřeboval, povídám mu: zkusit update softwaru ECU. Půl minuty ticho - co že byste??? Opakuju to samý ----- pár vteřin pauza ----- co to je ECU?

Hustý co! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 týdny později...
  • O 4 roky později...
  • O 5 týdnů později...
  • O 1 měsíc později...

Teď nevím co myslíš. Jestli to číslo dílu? Nebo návod

edit: abych tu mojí odpověď upřesnil, že se takle ptám. Protože návod tady posílali do SZ a čísla dílu na různé věci, mi tu lidi kdyžtak psali. Za což samozrejmě děkuju

Upraveno uživatelem balon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...