Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUX vstup.


PeterSmith24

Recommended Posts

Měl bych další dotaz. Zkoušel jste někde vyvést 3,5 jack z rádia? Nebo ho tam někdo máte?

Používám jako navigaci iPad a občas by se uplatnil i jako hudební přehrávač. Nicméně to nechci honit přes žádnej FM transmitter, ale hezky napřímo kablíkem. Jen ho nemám kam zapojit :myslim

[upravil dne 13/5/14 23:25 od PeterSmith24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, dneska jsem byl nějakej zasekanej. VIN jsem hledal, už jen kvůli prověření, ale za boha jsem ho na motoru nemohl najít :)). Techničkák mi dorazí někdy do 14ti dnů, v papírech VIN uvedenej nemaj :/. Hned jak zjistim, pošlu.

Radio je to, jak píše Olda :)

Viděl jsem nějakej návod, tuším na 407 (možná kecám), ale že by se mi to chtělo rozebírat a pájet, mám trošku strach, ač v elektru dělám, autům se vyhýbám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak VIN jsem našel a je-li shodný s motorem zjistim až po servisní prohlídce.

Oldo, mohl bys mi ho zaslat elektronicky? Mejl už by jsi měl mít ve zprávě. Přecejen se o to asi pokusim, stojí to za to :)

Jinak, asi jsem narazil na další defekt a toť parkovací sensory. Kdykoliv zařadit zpátečku, řvou o 106, čistit jsem je zkoušel, nepomáhá. Založil bych nový vlákno, pro ostatní pro přehlednost, ale nechci to tady spamovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem uskutečnil rozebrání radia a napájení klem společně s jackem. Výsledek je OK, hraje to a celkem slušně, bez šumu. Jen při vsunutí a vyndavání jacka to zapraská. Což by nebyla taková tragedie, jendou za čas to člově vydrží. Co mne ale znepokojuje mnohem víc je to, že tento zvuk se opakuje i při chcípnutym motoru, vyteženym klíčkem a zhasnutých kontrolkách. Je možný, že dokud se nezavřou dveře, tak je elektrika ještě stále v \"pohotovosti\"? Při zavřených jsem to nezkoušel.

Výsledek uvidim zítra jestli to nenastartuju :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...