Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žárovka denního svícení do světlometu


Božek

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Ahoj, koupil jsem zarovky i s patici na citroeny tecka eu, treba se bude nekomu hodit. 490,- ks

mozna mne ukamenujete za predrazene zarovky, ale ja koupil auto po nejakem tunningari, ktery do tech patic na denni sviceni nacpal nejake ledky a zalil sekundovym lepidlem...tudiz jsem musel koupit i s patici... v peugeotu jsem se ptal, a rekli ze zarovka 700,- a zarovka i s patici 1300,-

P.S. vrakoviste v okoli jsem obvolal a objezdil, a nikde mi to nechteli prodat, nebo to nemeli....

IMG_20190515_182143.jpg

IMG_20190515_182210.jpg

IMG_20190515_182151.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 11 měsíců později...

Ahoj všem, mám P 5008 s xenony a žárovky pro denní svícení měním dost často. Je to normální dvouvláknová žárovka 21/5W a výměna trvá asi 5 minut, kupuji ji za 9 Kč. Jediný problém mám, že ten otvor je dost úzký, jinak na tom není co řešit. Štve mě, že ji měním tak po 3 měsících střídavě v jednom a druhém světle, objednal jsem si LEDkové žárovky, ještě je nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase píše, že ji mění "dost často", já měnil v halogenu po 6 a po 7 letech v druhém.

Takže pokud mění co rok nebo častěji, tak je to prašť jako uhoď. Akorát, že za těch 7 let zas zapomenu, jak je to nejlepší vyndat a zandat, nedělá se to úplně dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 23. 9. 2020 at 20:41, ChouLu napsal:

Xenony = obyč levná P21/5W :) 

Hele Luky tahle dvouvláknová žárovka bude asi vždy svítit teple - tmavožlutě ? Nebo už je na trhu nějaká , která by svítila studeněji ? Třeba cca 4 000 kelvinů ???

Je něco takového vůbec možné ???  Ta žlutá obrysovka v reflektoru spolu s potkávačkou o teplotě 5 000 Kelvina je hnusná kombinace . . . 😟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ChouLu No já mám v hlavním LEDku od Philipse . . .  :roker  A ona se vyrábí u nás dostupná LEDka 21/5W ??? :myslim  Abych nemusel řešit Alika a podobné shopy ?

EDIT :  Tak mám a paradoxně tam kde bych ji nehledal :  https://www.alza.cz/auto/neolux-led-p21-5w-6000k-12v-bay15d-d5726148.htm#popis

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
On 9/23/2020 at 10:45 AM, Mirek Polák said:

Ahoj všem, mám P 5008 s xenony a žárovky pro denní svícení měním dost často. Je to normální dvouvláknová žárovka 21/5W a výměna trvá asi 5 minut, kupuji ji za 9 Kč. Jediný problém mám, že ten otvor je dost úzký, jinak na tom není co řešit. Štve mě, že ji měním tak po 3 měsících střídavě v jednom a druhém světle, objednal jsem si LEDkové žárovky, ještě je nemám.

Prosím Ťa, ako si ju dostal von? Ja som sa dnes s tým trápil cez hodinu a žiarovka vyhrala nadomnou.

Nikde na nete neviem nájsť návod, ako ju dostať vymeniť.

Vďaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...