Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žárovka denního svícení do světlometu


Božek

Recommended Posts

Zajedu zde do servisu to není problém. Jestli tomu tedy dobře rozumím, po změně konfigurace na diagnostika. se rozsvítí i druhé vlákno? Není potřeba změnit žárovku? Omlouvám se, ale mám v tom jakýsi zmatek, proč by to vlastně mělo být od výroby špatně nastaveno? 

Upraveno uživatelem dobrey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ze začátku jsem byl nadšen, že se dá koupit náhrada za originální žárovku která stojí pěkné peníze .... Měl jsem tam tu G4 s menší úpravou seděla v originál patici, ale pánové, prď te na to, aby se vám nestalo co mě ... Žárovka se upekla v patici a zadýmila mi světlo, viz foto ... Takže sem koupil originál a dál v tomto směru nebudu experimentovat .... Děkuji za vyslyšení :-)

IMG_20170512_072422[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho to vydrželo? Já to riskuju už 3 měsíce s LED od Emosu s paticí G4. Je to zalité v gelu, takže by to nemělo kouřit při případném defektu. A dvě stály 150CZK. Pořád necelá polovina jedné "originální. Svítí jako žárovka (ale studenější podání), tak uvidíme jak dlouho vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, BFG napsal:

Jak dlouho to vydrželo? Já to riskuju už 3 měsíce s LED od Emosu s paticí G4. Je to zalité v gelu, takže by to nemělo kouřit při případném defektu. A dvě stály 150CZK. Pořád necelá polovina jedné "originální. Svítí jako žárovka (ale studenější podání), tak uvidíme jak dlouho vydrží.

Necelý rok tam ta žárovka vydržela .... Koupil jsem už radši originál, i s poštou to vyšlo něco kolem 500kč .... Je to mazec za žárovku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Takovéto zadýmení mi po cca  pul roce udělala i tato výše uvedená Osram halostar 25 W !!

Dá se to pak častečně vyčistit tak, že sundáš přední narazník a tím se dostaněš pod světlomet a když vyndáš tuto DRL žárovku tak ti tam po objímce zustane díra kam když vrazíš dlouhý šroubovák na konci s vatou a technickým benzínem...tak to "očoudění" jde umít....ale nedostaneš se všude :bojim

Takže proto tam mám nyní  ( cca 1  rok) LED  z aliexpressu zalité v nějakém silikonu ...a je to OK....žádný "začudění"

 

LED.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, :papa

Mě to zadýmení jak píše ceskolipak  udělala i original žárovka  denního svícení.

Takže je to fuk co se tam dá. Je fakt že originál jsem měl 5 let teď tam mám zas originál 2 roky a svítí pořád . Jo a stála mě 320,-Kč. :mrk Koupil jsem dvě tak mám ještě jednu do rezervy :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Pre tých, čo nechcú experimentovať s LEDkami.

Origo žiarovka s držiakom v Peugeot-Citroen 6216F6  je za 30€, čisto žiarovka 1612860680 dokonca za 38€.

Vo FIATE sa dá kúpiť origo žiarovka s držiakom na Alfu Romeo Mito 77364975 za 19€.

A objavila sa aj žiarovka od Philips 12197HTRC1 za 14€.

Kúpil som vo Fiate.

denné svetlo.jpg

philips.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...