Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žárovka denního svícení do světlometu


Božek

Recommended Posts

Vypadá to dobře. Je to tohle?

http://www.t-led.cz/led-zarovka-g4-3w360

Barva je teplá, studená nebo denní?

RomanK: Hm, kamarád dal do mlhovek H7 LED, nehomologované (ono žádný homologovaný nejsou), pak na to zapomněl a na STK ho poslal to vyměnit (což ho docela dorazilo, všichni víme, jak dobře se mění žárovky v mlhovkách). Ony jsou tyhle náhrady nepřehlédnutelné. No jo FL už má denní svícení LED. Jak mi řekli v servisu, stačí to dobře nabourat a klidně uděláme FL ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to dobře. Je to tohle?

http://www.t-led.cz/led-zarovka-g4-3w360

Barva je teplá, studená nebo denní?

RomanK: Hm, kamarád dal do mlhovek H7 LED, nehomologované (ono žádný homologovaný nejsou), pak na to zapomněl a na STK ho poslal to vyměnit (což ho docela dorazilo, všichni víme, jak dobře se mění žárovky v mlhovkách). Ony jsou tyhle náhrady nepřehlédnutelné. No jo FL už má denní svícení LED. Jak mi řekli v servisu, stačí to dobře nabourat a

klidně uděláme FL ;)

Ano jsou to přesně tyto led ,musí být do průměru 18mm větší už tam nevleze.Barva je teplá.

[file]162118[/file] [file]162120[/file]

[upravil dne 22/5/14 10:41 od Božek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo Pacho69 , já měl u mého pašíka osvětlení SPZ z LED a na STK se jen pousmál, asi jsem měl štěstí. Ale FL by vyšlo asi na pěkný rane:bojim, takže radši budeme laborovat s LED v denních světlech a na STK pustím automaticky potkávací po startu :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna u SPZ to pod tím krytem nemusí být ani poznat. U tý mlhovky je to holt jiný. Je to vidět, navíc homologace znamená, že to nejen svítí tolik, kolik má ale i tam kam má, což u ledek není vždy tak snadné udělat a proto chápu, že H7 z LEDek nikdo nehomologuje. Obávám se, že u denního svícení to na STK neprojde.

No v servisu to mysleli tak, že to mám šikovně nabourat, platit to bude pojišťovna a dát tam FL není prý problém, jde o světla a přední masku a přední spojler (to je potřeba opatrně rozbít :aut ), kapota a blatník už jsou stejné.

[upravil dne 22.5.2014 15:46 od Pacho69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si myslím že ne, na osvětlení RZ je těž dáno vyhláškou, co musí splňovat, nestačí být bílý. Totéž platí i u obrysu, je přesně dáno jaký výkon a jak musí svítit. Obecně to platí o každé základní žárovce z venku a nejspíš i pro ty doplňkové (blinkry v zrcátku či v kastli) existuje nějaké omezení, co nesmí překročit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je to všechno dáno tou homologací, každé auto je homologováno a tím je jasné, co kde má být za žárovka, jakého výkonu a jaké svítivosti. Takže všechny dodatečné světla - tuning - je proti předpisům, i ty naše Ledky :o ale když ony se nespálí a trochu odliší auto.... Já je dal do pašíka i na obrys dopředu, při její výměně - xenony - se musí světlo dát ven a odšroubovat elektronika, což není práce na pár minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v homologace říká, že tam má být žárovka H7, pokud by byla nějaká LED homologovaná jako H7, tak je to naprosto v pohodě. jenže není. Ale co jsem četl, tak některé LED pro patice BA15(s, D) už prý homolgaci mají. Mě tedy nejde ani moc o odlišení, spíš o životnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tak dneska jsme si udělali výlet do Makova za pito.za a ppo připojení jeho dia se děly věci:o.... Zhasly xenony a rozsvítily se světla denního svícení. Ale ne, jak všichni popisujete světlo vedle blinkru. Můj mazlíček je 4/2010 a na místě pro parkovačku je dvouvlákno 5/21W!!! a to 21W je denní světlo. :papa:roker co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 7 měsíců později...

Elton: Zase jednou za 4,5 roku, to snad není taková traga, ne?

 

GiZMo: Led pásek nemá ve světle přípravu a nesplňuje homologaci. Neprojdeš přes technickou. Božek vyměnil za led žárovku, což též nemusí projít technickou, záleží na benevolenci technika. Standardně u nás benevolentní není, Jeden kolega si na služebáku dal ledky na osvícení RZ. Na STK to neprošlo, musel to vyměnit za žárovky. Vnitřní nikdo neřeší, ale provozní osvětlení vozidla s nehomologovanými LED u nás neprochází. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...