Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejvíce kradené auto


Driver

Recommended Posts

nejvic se udajně krade 306

kamarad si koupil 306 rolland garos (nebo jak se to pise ;) ) fakt pekny auticko, vecer zaparkoval pred barakem, rano vstal a auto nikde

po navsteve u policajtu mu rekli ze 306 patri spolu s IV Golfem k nejkradenejsim autum

od te doby premyslim nad zabezpecenim :-) zatim to vidim na imobilizer a boticku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na strankách www.mvcr.cz jsem nasel zebricek nejkradenejsich aut v roce 98:

ŠKODA* 7 418

VOLKSWAGEN 2 103

PEUGEOT 1 548

RENAULT 1 432

FIAT 1 259

AUDI 1 129

LADA (VAZ) 1 005

FORD 855

MERCEDES 854

BMW 691

(*vč. Favorit, Forman, Oktávie, Felície)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Stefan. To me mrzí. Už to mam za sebou taky. Nasel sem si to auto díky dobry informaci rozstřelený na parkovisti na Čerňáku. Vím dokonce kdo to byl, ale je to prekérní situace. Pokud to člověk nahlásí, tak tu káru automaticky odmažou z registru a papíry jsou v tu chvíli na h**no a pokud si dovolim k tomu zrdovi se přiblížit, tak bych ho musel střelit plynovkou do ucha a eště mě zašijou. Je to ******, kterej ani nic moc nemá, tudíž není o co ho připravit. Holt některý lidi sou super ču**ci. Kdyby ste někdo měl nápad co s takovym kretémem províst, tak dejte vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rada jednoducha: parkrat baseballkou pres pysk a pak tavarit do sudu , zalit hydroxidem a hodit nekam do Orlika. Nebo treba vykopat diru (a zasadit topoly)....:) posypat to radne vapnem a zalit do betonu.

BTW: nestavite ted nekdo barak? To by mohl byt celkem dobry matros do zakladu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeju hodně štěstí při hledání........ mě se povedlo najít bráchovo ukradený auto, ale to byl starý bavorák 316, asi ho ukradli nějaký \"puber?áci\" na svezení, protože jsem ho našel kousek za Prahou s prázdnou nádrží a ještě v něm bylo navíc namontovaný autorádio :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...