Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lakťová opierka


handy49

Recommended Posts

Ahoj, lakťová opierka je ten úložný priestor s roletkou. Pýtal som sa na to pri kúpe, či nie sú opierky v sedačke, ako má 308, ale nie sú a ani neboli plánované. Mne nechýba, aj keď mám fľasu v odkladacom priestore, ruku položenú na ručnej brzde, tak mi je to v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, lakťová opierka je ten úložný priestor s roletkou. Pýtal som sa na to pri kúpe, či nie sú opierky v sedačke, ako má 308, ale nie sú a ani neboli plánované. Mne nechýba, aj keď mám fľasu v odkladacom priestore, ruku položenú na ručnej brzde, tak mi je to v pohode.

v značke peugeot ma už asi nič neprekvapí :grr

V meste mi to tiež nechýba,no neviem si predstaviť cestu do chorvatska :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som sa nebál, mám185 cm a tento typ \"lakťovky\" mi vyhovuje, zvykol som si v pohodke, dokonca aj polovička nešomre :-) a to mám už 45tis km a auto mnemá ani rok. Dosť cestujem, ale je to fajn. Tak dúfam Ti nebude vadiť, aj keď detaily niekedy urobia viac, ako si konštruktér myslí :-). Pe mňa je dôležité, že autíčko ide ako hodinky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Taky mi tam chybí, řešil to už někdo nějakým způsobem ?

Poptal jsem se v servisu, kde mi snad dají vědět, která by tam mohla sedět.

V autorizovanom mi povedali že žiadnu repliku nenašli a to samé aj keď som obvolal zopár dalších predajcov replík.Ak by si niečo našiel tak daj vedieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Kolegové,

podařilo se mi sehnat v Peugeotu originál doplněk mezi sedačky :loketní opěrku 2008. Cena by měla být něco málo přes 2300 Kč.

Ještě jsem ji neobjednal, ale mám ilustrační foto i s popisem

Bohužel však nevím, jak vložit \".pdf\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...