Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ukazatel spotřeby + dojezd.


PeterSmith24

Recommended Posts

Zdravíčko :). Tak od včerejšího dne jsem též majitel pažouta, po několika japonkách jsem přešel na frantíka, tak snad bude spolehlivej.

Ale k věci. V podstatě všude jsem koukal, že na palubním počítači je zobrazena aktuální spotřeba a dojezd. Nevim proč, ale tuto funkci nemohu najít :(. Buď je to rukama, nebo to patří k vyšší výbavě?

Model je to základní s nějakou vyšší výbavou (senzor deště, 7 airbagů, aut. klima, atp.)

Dokáže mi někdo poradit :)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam už jsem koukal a nic jsem nevykoukal (v návodu, páčku jdu prověřit) :). Je to 2006.

Tak na páčce jsem taky nic nenašel. Podle ofiko návodu se jedná o monochromní obrazovku typu B.

Ještě dodám, že se jedná o benzín a manuální řazení, obsah 1.4

[upravil dne 11/5/14 21:53 od PeterSmith24]

[upravil dne 11/5/14 22:09 od PeterSmith24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V návodu pro rok 2005 (obr. vlevo) je na obrázku dvojité tlačítko - jedna část ovládá rádio a druhá počítač. Takový displej typu B mám taky.

V návodu pro rok 2006 (obr. vpravo) je na páčce jedno tlačítko, a displej typu B v tomto návodu vůbec není popsán (!!!).

Takže jestli máš jedno tlačítko, tak na všech Peugeotech toto tlačítko přepíná údaj pal. počítače a dlouhé stisknutí ho nuluje.

Napiš, jaké tlačítko máš, co to dělá a případně dej stránku z návodu ať se taky něco dozvím.

post-3499-14109637521925_thumb.jpg post-3499-14109637522484_thumb.jpg

[upravil dne 12.5.2014 10:19 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky 1,4, manuální, 54 kW. Moc to nejede a dost to žere, ale manželka toho moc nenajezdí a na parádu je to ideální.

Kdybys měl potíže s dveřmi, je tady vlákno a napiš. Něco jsem už opravoval. Případně si vlákno přečti a koukni na ty pojistky - aby se dojelo domů a do servisu, tak vytáhnout tu pojistku a pak se dveře zatahují ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mockrát Děkuju za snahu vyřešit můj problém. \"Pořádně\" jsem to prozkoumal až dnes a tlačítka tam opravdu je. Trochu mne zmátlo, protože páčka je na konci jakoby kaskádovitě a na vrchní hraně je to tlačítko společně s ovladačem hlasitosti.

Ohledně jízdních vlastností napíšu svou storku i s provizorní fotkou ze stránek bazaru :)

Asi sem můžete dát LOCK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...