Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spotřebovaná nafta do poslední kapky-po dotankování nestartuje


Onkel Konrad

Recommended Posts

Dobrá poznámka, že dojetí nafty na nulu nasaje nečistoty z nádrže. Máte na mysli plovoucí nečistoty? Protože nečistoty u dna to saje pořád, sání je totiž nízko. Možná ne na nejnižším místě, tam je kal, ale pár cm výš, a jak nasaje vzduch, tak ta troška nafty s kalem tam zůstane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, zkusíme to logicky:), pokud máte v nádrži třeba půlku, tak se kal na spodku nádrže nehýbe, pokud jedete na poslední dva litry, tak se z nafty stane něco jako logr v kafi...

osobně nechápu a nikdy nepochopím, proč někdo dojíždí nádrž do dna, pump je jak na.ráno--když na to nemám, tak odstavím auto a jedu MHD :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to byla výjimka, která se stává maximálně jednou za 10 let. Moje blbost.

každopádmě koblih má u mě flašku, nastartovat se podařilo a auto už je doma. 1000 x díky.

Aby toho nebylo málo, garážový vrata mně zvrchu skříply anténu a ten držák je vpředu asi 2 mm odchlípnutej od střechy, hrozí podle vás třeba zatékání? Fu.king weekend:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatékat tam spíš asi bude, hlavně orezne mésto ve kterém se dotýká ta vejířová matice a zhorší se příjem. Takže alespoň odhalit tapec, povolit matici, dát pod to neutrální černej silikon. Lépe anténu vyndat trochu to porovnat (ta díra bude trochu zdeformovaná) a znovu dotáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si při téhle diskusi vzpomněl na tohle vlákno:

Osobně jsem měl venku sací koš v mnoha autech, vždycky na něm nějaké nečistoty byly a pokud se nádrž vytřela hadrem tak tam bordel byl.Myslím si, že pokud se dojíždí a zbytky nafty lítaj v prázdné nádrží, tak je koncentrace toho bordelu větší než když je nádrž plná. Nikomu nevnucuju že to tak je, je to jen můj pocit. Nicméně filtr bych neměnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...