Jump to content
  • Current Donation Goals

ZLODĚJŮV RÁJ

Guest ZILA

Recommended Posts

Jestli se budu brát jako zloděj aut, tak peugeot club je pro mne ráj. Najdu jsi tady auto dle fotky, barvy, výbavi a jěště to mám i s adresou.....

Např. peugeot 205 červené barvy

okolí Karviné není problém na těchto stránkách nalézt .

Takže děkuji vedení klubu za takhle poskytované informace pro " nás " zloděje.

Nedá se k těmto údajům udělat tzv. zámek pro ne členy.

Původně zaslal: ZILA

Jestli se budu brát jako zloděj aut, tak peugeot club je pro mne ráj. Najdu jsi tady auto dle fotky, barvy, výbavi a jěště to mám i s adresou.....

Např. peugeot 205 červené barvy

okolí Karviné není problém na těchto stránkách nalézt .

Takže děkuji vedení klubu za takhle poskytované informace pro \" nás \" zloděje.

Nedá se k těmto údajům udělat tzv. zámek pro ne členy.

:myslim 205 červený barvi říkáš:bojim

Pánové, nechcete se nejdřív podívat na to, co je o vás k přečtení na stránkách, než tady začnete vymýšlet teorie o tom, kdo zná vaši adresu?

Adresa nikoho z vás přece vidět NENÍ! Tu vidíte jen vy a v případě potřeby vedení klubu (někam ty kartičky a zboží z e-shopu poslat musejí);)

Zila objevil ameriku :D

Tohle jsem psal Ondrovi hned po me registraci do klubu. Bohuzel neznam reseni, jak takovemu corkari zneprijemnit hledani. Jedine se chovat jako Oddie, ktery tady nepise o sobe nic konkretniho...

I kdyz nevyplnim osobni udaje, staci dat do vyhledavani vypsat vsechny prispevky od uzivatele a hodne se tam dozvim :D

Nebo se podivam na sraz, tam je vyber taky veliky...

adresu jste tam vyplňovali, aby Vám mohla být doručena poštou klub. kartička, souhlasím, že to nemusí být příjemné, aby ostatní viděli údaje, které nechcete, bylo by řešením to nějak utajovat, ale pokud Vám auto budou chtít ukrást tak ho stejně ukradnou, to je dnes o štěstí,... co by mohlo nenechavce zaujmout a lákat je že si může natipovat auto na např. audiosoustavu atd. pokud uvedete v popisu, že máte pro zloděje zajímavé zboží

Původně zaslal: Peta

Zila objevil ameriku :D

Tohle jsem psal Ondrovi hned po me registraci do klubu. Bohuzel neznam reseni, jak takovemu corkari zneprijemnit hledani. Jedine se chovat jako Oddie, ktery tady nepise o sobe nic konkretniho...

I kdyz nevyplnim osobni udaje, staci dat do vyhledavani vypsat vsechny prispevky od uzivatele a hodne se tam dozvim :D

Nebo se podivam na sraz, tam je vyber taky veliky...

Když už jste mě tu zmínili, tak holt asi budu muset odpovědět. Nic konkrétního tady nepíšu právě kvůli velmi špatným zkušenostem, které si většina z vás nedovede představit ani v nejhorším snu. Pár lidí ví, o co jde, něco málo jsem už naznačoval kdysi v pár ostřejších příspěvcích - někteří možná pamatují. Víc to komentovat nebudu, leda osobně někde na srazu u píva... ale je dobré se občas zamyslet, co všechno je a není vhodné o sobě dát naprsoto veřejně vědet.

Původně zaslal: oddie

Ne, nepochopil jsem to špatně, ale asi je to holt nápadné, když ti to leží na mysli natolik, že to zmíníš jako příklad...

Nevím, co na to napsat. Jako příklad jsem Tě použil proto, že jsi zde velmi známý a populární a přitom až na výjimky o Tobě nikdo nic neví. Ale to není špatně, to je jenom vzor.