Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lukyho 407


Lukaydo 407

Recommended Posts

Ahoj, jsem mezi vámi novej.

Chci představit svého Lvíčka Peugeot 407 :papa.

Byla kupovaná jako nová rodiče si ji koupili a já ted koupil zase od nich.Má motor 1.6 hdi 80kw,rok 2006,najeto 85 000 tisic pravdivé km,fap off,egr on.

Výbava:

Xenony,světelný a dešťový senzor, zatmavovací zrcátko,tlak v pneu,senzory brzd,sklápěcí zrcátka,zámek zpátečky,dvouzónová digi klima...

Dodělávané:

Denní svícení Vertex NSSC 523HP - 5 LED do naraníku svítí krásně.

Nerez lištu na kufru a nerez lištu u oken.

Mřížku do předního narazníku plus chrom lišty.

Nový setrvak sachs a spojka.

Plynové vzpěry kapoty.

Spodní čep přední byl K.O.

Musím ješte předni kotouče plus desky brembo nebo trw kdyžtak poradtě co je lepši.

Jinak musim vyměnit klapku u spolujezdce je zlomena.

Auto je bez závad jinak.

Tahá pěkně a spotřeba 5.3l pruměr do chorvatska za 4.5l narvane auto 4 dospělí :super

[file]160707]

post-53568-14109637323659_thumb.jpg post-53568-14109637324066_thumb.jpg

[upravil dne 6/5/14 21:30 od Lukaydo 407]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekná, super že ostáva v rodine :)

V tejto farbe ich tu u nás veľa nevidieť.. A zaujímavé celkom aj tie Daylights, na tomto mieste som ich na 407 teda ešte nevidel.. Najprv som chcel poznamenať aj k tým kilometrom, že to snáď nie je možné tomu veriť, ale keď je od rodičov :D

Nech teda dobre slúži :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu dat detailni fotky :) drl.Jo fap mam off dělal to tatka asi chtel menši spotřebu a odvod splodin lepši a bez regenerace aspon už mam klid od fapu :super Tak to asi byla moje 407ma co si viděl ja jsem nikde tvoji nevidel taky bych poznal tvoje drl .Dík uživám si ho 407 sou krásné auta.Kdyby to šlo odsat starou kapalinu nalit novou a našlapat odvzdušnit a dolívat nadržku at se nezavzdušní tak bych byl spokojen.Diagnostiku mam original lexia.Kdyžtak napište jestli to takhle mužem udělat.:)

[upravil dne 6/5/14 21:03 od Lukaydo 407]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje 407 je prozatím víkendová a na výlety :D proto ji moc často nepotkáš. Na ježdění do práce a otřískání mám 406-ku ;).Co se týče těch brzd tak to udělej tak jak jsi to psal,co nejvíc odsát nádržku,dolít novou a při odvzdušňování kontrolovat a dolívat.Samozřejmně se odvzdušnuje od nejvíc vzdáleného kola k nejbližšímu k nádržce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...