Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lukyho 407


Lukaydo 407

Recommended Posts

Já mám na tom černým plastu mřížky v tlamě  jen ty chrom pásky umělohmotné,Myslím že tu nerez mřížku co máš ted tak je jen nalepená měla by jít sundat a bud koupíš komplet co je v tvojem odkazu nebo ty pásky chromové 5m cca 250kč ale musí se nastříhat a nalepit,

 

Já bych nedal 4700kč za tu nerez když efekt to má stejny jako to co mám já za 250kč a dle mě to je i hezčí :)

 

A mam tam i tohle v narazniku kvuli ochraně chladiče a vypada to stím o hodně lépe+ty chrom lišty  http://www.auto-doplnky.com/sportovni-mrizky-tahokovy-mrizky-do-narazniku-a5572

 

Mně taky příjde hezčí ta maska, co máš ty :super  , protože ta komplet nerezová mřížka vypadá, že je trochu předsunutá, otázkou je spíš opotřebení.

A ta tahokov mřížka se tam jak montuje? To se musí asi celý rozebrat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chrom lišty vydrži dlouho i 3roky možna je je vic značek ruznych kvalit musíš nastříhat ruzné délky a nacvaknout , tu mřížku tahakov tam dával tatik ale určitě neměl dole naraznik bud ze spodu nebo zvrchu se odšroubuje 4 šrouby a pak se to vsune a připevní šrouby atd tu máš 23 stran o tom http://www.peugeot-club.com/topic/25446-chromovana-mrizka/page-23   :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 5 týdnů později...
  • O 3 měsíce později...

A včera jsi šel kolem mojeho auta se psem.. vím všechno :D ...jinak včera jsem tam byl, tam i tam a v adc mi řekli, že je měli před rokem, ale museli je stáhnout kvůli autorským právům a na autoburze je neměl vůbec týpek, takže to bude nedostatkové zboží jak to tak vidím

Upraveno uživatelem KingSpade
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jo chodim tam pořad se psem :) a zaparkoval jsem i za tebe :)  no ja to budu mit už přes pul roku ty ramečky spz. A zitra pujdu k autu a podznačky nikde. Jinak na parkovišti bacha na kola už tu byl golf 5 na špalkách předevčirem šmejdi  zustaly jen šrouby a auto ve vzduchu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...