Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 s1 rally


spazi s16

Recommended Posts

Tak tu mam dalsiho prcka a to 1.3 rally :D Kastle a motor je na tom dobre ale podvozek je dost vymlacenej a v zadnim tlumici byla dira na pest, tak me trosku bolela hlava nez jsem dojel domu. V roce 2010 byla dovezena z Italie a u nas jsem tretim majitelem. Chlapik co ji prodaval mi tvrdil ze je to 1.4 a dobrej pracant ale podle par fotek a telefonu jsem si byl jistej ze je to rally a na zivo tomu taky tak bylo. Par drobnosti a bude zas kocka :)

post-38770-14109637289774_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helemese, černoch :D

Ty ho dáš určitě do kupy ... sakra co to bylo za majitele, že jezdil s takovým výfukem ... díru na prst pochopím, ale ne na celou ruku :D

Jen si nemohu pomoct ... k černýmu autu bílé rallye plechy ... ale budiž, je jsou to originály :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to jelo od Svitav až do Prahy,ale je pěkný,zrovna ted v úterý jsem viděl uplně stejný v Trutnově,bylo Grimovo.

A prosím tě na tý fotce ta černá stropnice je originál nebo barvená,pokud je origo tak se chci zeptat jestli nemáš náhodou madla ,měl bych o ně zájem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju panove, to jsem rad ze i o male prcky je zajem... Potrebuju mit vsechny rally, jeste 205 a z anglie sehnat 306 :D

To loki: Na ktere fotce je stropnice? Mas dobry oko ;) Ve stredu zas budu v garazi tak se podivam co je jeste k krabici...

Jinak potreboval bych spineci cudl topeni jak nahodou mas? :D A daj se sehnat mrizky co jsou na misto mlhovek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím tu fotku co je v druhém přízpěvku odshora,kde jsi měnil kola,vzadu máš černou stropnici.

já mam v autě stejnoua druhou má v autě CECHIC,jinou jsem zatím nikde neviděl,ale možná se dávala do quiksilvera,protože ten černý madla má,ale trochu jinej design

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...