Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dorobenie náhradného diaľkového ovladania


jan.ch

Recommended Posts

Zdravím, stratil som pôvodne diaľkove ovládanie a tak som sa rozhodol kúpiť náhradne diaľkove na odomykanie dverí, len sa mi nedarí to zapojiť. Problém mám v tom že nemôžem nájsť drôt ktorý odomyká, rozobral som čalúnenie ľavých dverí a skúšal som pripájať mínus pol na drôty aby som našiel správne na ktoré to pripojím. Do zámku ide 5 drôtov biely keď sa prepojil mínus polom tak ten zamkne len nemôžem nájsť ktorý odomyká bol by niekto ochotný poradiť ako to správne zapojiť ktoré sú na odomykanie,

za rady vopred ďakujem.

post-53537-14109637277544_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, Ferry chcem ta poprosiť keby si mi popísal tu kreslenú schému z toho 9.10.2012 mám teda káblik číslo 6291 rozstrihnúť a pripojiť z môjho univerzálneho diaľkového? modrý konektor o ktorom sa píše v príspevku je to tento na mojej fotke pod nohami šoféra? mám to tuto rozstrihnúť alebo niekde inde? za rady vopred ďakujem.

post-53537-14109637286613_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, modry konektor je myslen primo u jednotky BSI

ano, kabel 6291 je nutne prerusit, tak jak je nakresleno na schematu, relatkem, zaroven je na nej nutne privest pres druhe relatko ten zamykaci impuls

Obe ta relatka jsou primo v univerzalnim dalkovem ovladani, ktere je ktere vyctes z navodu k nemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ahoj. Pokousel jsem se zapojit si uniDO k centralu podle tveho schematu, ale v modrem konektoru u BSI nemuzu najit drat 6291, misto neho na osme pozici je 6287. Snad ze sebe nedelam uplnyho tupce a koukal jsem na spravny konektor... :)

post-53685-14109639365254_thumb.jpg

Edit: doplnim VIN, kdyby snad nekdo vedel... VF38ERHZF81559215 rv 2003

O vikendu na to zkusim jit vedecky a prozvonit si to od zamku :D

[upravil dne 13/8/14 20:41 od Martin_c]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...