Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rekonstrukce 306ky


nawry

Recommended Posts

To ale není jediný rozdíl. ;)

Model 99 a výše má zadní okno bez těsnící gumy (je lepené), nemá lištu na zadních dveřích a otevírání zadních dveří má jiný design. Myslím, že je jiný i zadní nárazník. Dalším znakem modelu 99 a výše jsou úzké boční lišty v barvě karosérie a čiré boční blinkry. Jsem zvědavý, co ti to z toho vyleze ... jo a taky jaký kola na to dáš, ty Cyclony, co jsou na fotce? Ty jsou zase z nového modelu.

Spíše si myslím, že chceš udělat old model s tím, že vzadu bude mít lampy z nového modelu (97 a výše). :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sklo budu lepit takže taky bude bez těsnící gumy zámek z novýho modelu ještě musím sehnat lišty a zadní nárazník už mám sehnanej, blinkry tam mít nebudu.

ne hurikany :D:papa

[Edited on 1/5/14 10:21 by nawry]

[Edited on 1/5/14 12:58 by nawry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada, to bych chtel taky takhle z gruntu :)

PS: neda mi to ale absolutne nechapu prispevky od milana a stibta nebo jak se to pise? :D cyve prej slepenec a svetla budou jiny hele :D ja myslel ze si lidi bezne davaj svetla z novyho na starej.. a zbytek? tak i kdyby tak co? Nic popijim :)

[upravil dne 2/5/14 11:44 od juke]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...