Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2,5 td mozna na dily


stehlas

Recommended Posts

Tak asi kuchnu mou 2,5 td dalo by se říct plná výbava (chybí k ní jen tempomat a el.podvozek :D ).. půjde na díly pouze v případě že bude zájem o motor, prevodovku a kůži v el.+vyhrev .. ceny za tyto dily nabizejte .. nebo celé auto eko zaplaceno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 7 měsíců později...

Já zase potřebuji ovládání řidičova okna na starý model-takové to dvojtlačítko s automatikou a taky dřevo kolem těchto tlačítek a řadičky-předchozí majitel mě to předělal na po face.Když mi někdo dodá tyto dva díly tak klíd'o přenechám ty tlačítka na new model..

 

Jinak škoda že už je to vše pryč,sháním přední černé kožené,elektrické sedačky.Doma mam na skladě jen černou kůži bez elektriky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som myslel tlačitka na paneli nad radiom, ako blokovanie okien, vyhrievanie okna, tempomat a tak.

Tlacitko okna by som nasiel, ale len obycajne, AUTO som nemal. a tie tlacitka sa dali kupit bezne za 5 ci 7 €.myslim na tie okna. mal som na 405 na siber, tak mi kupovali za 230 Sk, vtedy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Sice je to už dlouho, ale řešily se tu nové silentbloky motoru. Máš je ještě? Rád bych je koupil. Prosím SMS na tel 774891613 nebo e-mail honza.xm25@seznam.cz. Nebo koupím i opravdu zánovní. Díky, HonzaXM

Upraveno uživatelem HonzaXM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase potřebuji ovládání řidičova okna na starý model-takové to dvojtlačítko s automatikou a taky dřevo kolem těchto tlačítek a řadičky-předchozí majitel mě to předělal na po face.Když mi někdo dodá tyto dva díly tak klíd'o přenechám ty tlačítka na new model..

Jinak škoda že už je to vše pryč,sháním přední černé kožené,elektrické sedačky.Doma mam na skladě jen černou kůži bez elektriky :(

Gurmáne ty si truhlík.. Chodíš sem tak často a já sem tu svojí dávala pryč před měsícem.. Vše tam bylo.. Zkusím jí eště najít jestli není sešlapaná.. Po telefonu s nima moc řeč neni.. Tvrdí mi, že tam to auto nikdy neměli... Debilové.. Naběhnu na ně ráno a nakopu jim řitě.. Navíc to úžasný auto nazval "šunkou"..!!! Nezdvořák..!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prd..

Normálně zapíral a až když sem mu ukázala fotku, tak mi řek, že jí prodal.. Sice nechápu jak může prodat auto, na který mám papír o ekolikvidaci, ale to není můj problém.. Chudák spíš nový majitel.. Když tam nemá brzdy a světla.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...