Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seřizení přehazovačky na kole


Vítek1

Recommended Posts

máš dlouhý řetěz.

funguje to jen jako napínák když jsem ještě stavěl kola tak jsem zkracoval řetěz tak že při zařazení největšího tácu a největšího kolečka byl řetěz úplně napnutý nebo to tam ani nešlo přehodit jelikož se tato kombinace nepoužívá jak psal Olda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš dlouhý řetěz.

funguje to jen jako napínák když jsem ještě stavěl kola tak jsem zkracoval řetěz tak že při zařazení největšího tácu a největšího kolečka byl řetěz úplně napnutý nebo to tam ani nešlo přehodit jelikož se tato kombinace nepoužívá jak psal Olda.

to znamena novej retez a nytovacku? da se to udelat doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, stačí matka M10 a důlčík, průbojník..., dělal jsem to snad už v deseti letech:D

jinak co píše Olda o tom řazení, není to z důvodu nějakých problémů s přehazovačkou, ale proto, že pak nejde řetěz v lajně s řetězovýma kolama a dost se opotřebovává

[upravil dne 27/4/14 22:33 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dlhú reťaz som ešte nahodenú nevidel určite nieje skracovaná ani o článok. inu. to kladivko a jamkár je zbytočné lebo v tescu majú za cca. 2€ nitovací prípravok ktorý funguje a pár nitovaní stačí vie dať dolu aj nahodiť nit na miesto.

http://bmxshop.sk/product/nitovacka-na-retaz-chrom toto isté majú v tescu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nakonec jsem koupil nejakou lepsi nytovacku za 200 + rovnou retez za 120. seridil a funguje to OK. Akorat na mensi kolecka to radi trosku lineji to prisuzuju unavenejm pruzinam v prehazovacce. Ta nytovacka se bude hodit jeste tady mam 2 kola kde je potreba vymenit retez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, to co me dali v cyklopointu na 6 kolecko. Ono je to asi uplne jedno retez tam byl min 13 let asi spis vic tak bude kazeta taky na vyhození prehazovacka uz bude mit unavene pruziny atd.. rad bych zacal zase jezdit a poridil cele nove kolo

[upravil dne 28/4/14 21:00 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...