Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koncovka výfuku?


Béďa

Recommended Posts

Já na ty všemožný úpravy moc nejsem, ale kámoš měl oválnou koncovku navíc, říkám fajn, dám si to na auto, uřezali jsme konec výfuku (dá se říct že v tom ohybu dolů) , připevnili koncovku dvouma upevňovacíma šoubama co máš ke koncovce a musím říct že jsem za to rád, koncovka vypadá luxusně, nechápu jak jsem se na tu ohnutou hrůzu mohl dívat :D

Koncovku koupíš kdekoliv v nějaké moto prodejně, i na internetu je toho mraky, podle mě je jedno jestli kulatá nebo oválna , vleze se tam oboje, i ten zvuk je trošku lepšejší, na blbou koncovku takový decentní , pro mě lepší než ten zahnutý originál teda ..

post-18807-14109637166049_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

povodne som mal na mojej 206 nejakú lacnú koncovku chromovanu...keďže tam išla tak natesno že nebolo možné ju uchytiť svorkami privarila sa. po prvej zime prišla k chrómu aj hrdza... :D tak mi krásne kvitla kde tu, ale keď som to pretrel handrou nebolo nič 2-3 mesiace vidno... bola na pevno tak som to neriešil... a po 3 rokoch mi zostal iba koniec na výfuku... ta sviňa odhrdzavela a niekde som ju stratil. teraz mam z autokely nejakú celo hliníkovú a som spokojný... vyzerá dobre a aspoň neodnije :D

a ajtak je furt začmudená

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se tu tolik řeší koncovky? :o Já originál HDičkovou vyhodil, protože jsem ji nechtěl převařovat na nový výfuk a na 106 byla dvojitá nerezová koncovka a ta taky šla do smetí, když se měnil zadní tlumič ...

Sakra, to jsem to mohl někomu nabídnout ... u mě vyhrává zahnutí dolů a vůbec to neřeším :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...