Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otevírání kufru zlobí.


sphire

Recommended Posts

Ceny v Peugeote su okosi hore nohami. Cim starsie auto tym drahsi diel. Ide to opycnym smerom ako by malo.

Aby sa zbavili dielov mali by ich zlacnit.

Ked som davno kupoval diely do prevodovky do 605 tak mi povedali, ze ceny su vysoke, lebo ich musia drzat a skladovat.

Mne sa zda ze uz po 1 roku lezania dielu v sklade by mal byt min za 1/2 ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

tento problém jsem měl přesně jak se tu popisuje jsou dvě varianty jedna znich je slabá baterie v autě a ta druha co stím souvisí je že se musí ze strany z pravé povolit dva šruby a to stějné z levé strany a seřídit kufr protože špatně dosedá není to moturkem a ani táhlama.Je to hraní cca na 2 hodiny a výsledek bude uspokojivý :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím, zlobí mě trochu otevírání kufru (elektrické), chtěl bych tedy poprosit, jestli by mi mohl někdo vyfotit, jak je přichycená vzpěra v kufru na pravé straně u el. motorku. Dle schématu ze serviceboxu mi přijde, že to táhlo co jde z motorku je víš, než by mělo a ta vzpěra je zase moc dole. zde foto (toto je poloha u mě při otevřeném kufru).

shyfc.jpg

Mohl by mi kdyžtak prosím někdo vyfotit, jak to vypadá u něj v autě.

Edit: Takže uchycení je správné, vzpěra bude také v pořádku, takže co dál :)

[upravil dne 2/5/14 19:35 od sphire]

 

Zdravím, zlobí mě trochu otevírání kufru (elektrické), chtěl bych tedy poprosit, jestli by mi mohl někdo vyfotit, jak je přichycená vzpěra v kufru na pravé straně u el. motorku. Dle schématu ze serviceboxu mi přijde, že to táhlo co jde z motorku je víš, než by mělo a ta vzpěra je zase moc dole. zde foto (toto je poloha u mě při otevřeném kufru).

shyfc.jpg

Mohl by mi kdyžtak prosím někdo vyfotit, jak to vypadá u něj v autě.

Edit: Takže uchycení je správné, vzpěra bude také v pořádku, takže co dál :)

[upravil dne 2/5/14 19:35 od sphireZdravím

Ahoj,jen jsem se chtěl zeptat..motorek otvírání kufru a el.zámek kufru jsou  propojené? Vyndal jsem motorek ( vrčí ale nezavírá ) a zavřel jdem  kufr a už nejde otevřít.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento problém jsem měl přesně jak se tu popisuje jsou dvě varianty jedna znich je slabá baterie v autě a ta druha co stím souvisí je že se musí ze strany z pravé povolit dva šruby a to stějné z levé strany a seřídit kufr protože špatně dosedá není to moturkem a ani táhlama.Je to hraní cca na 2 hodiny a výsledek bude uspokojivý :papa

A mohl by si případně popsat, které šrouby je třeba povolit k seřízení kufru? Předpokládám, že to děláš při zavřeném kufru zevnitř? Mám stejný problém jak se zde píše. Měl jsem v plánu už vyměnit baterii, protože už má něco za sebou. Tak bych chtěl mít i představu o té druhé možnosti až se do toho pustim. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono nevadí ako vyzerá motorček, môj vyzerá rovnako zoxidovane a funguje správne. Ale kým som prišiel na to prečo mi to neotváralo (keď som kupoval auto, nefungovalo to, kúpil som aj druhý motorček z vrakoviska a nič) a pritom stačilo tak málo - stačí prepájkovať nanovo všetky kábliky na ľavom pánte kufra (je ich asi 10) určite bude niektorý prelomený. Ono vždy keď niečo nefunguje s kufrom - svetlá nejdú, tlačítko 0 nejde, neodomyká kufor ani diaľkovým, nezatvára kufor motorčekom, neotvára kufor motorčekem ... vždy je chby v tých káblikoch. Prelomené boli asi 3, ale prepájkoval a nadpojil som lepším káblikom pre istotu všetky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mohl by si případně popsat, které šrouby je třeba povolit k seřízení kufru? Předpokládám, že to děláš při zavřeném kufru zevnitř? Mám stejný problém jak se zde píše. Měl jsem v plánu už vyměnit baterii, protože už má něco za sebou. Tak bych chtěl mít i představu o té druhé možnosti až se do toho pustim. Díky

ne při zavřeném kufru,kufr musí být otevřený dokořán prostě uplně a když je otevřený tak přece vidíš na čem ten kufr se otevíra na takových ohnutých no jak bych to popsal trubkách a ty vedou k výku kufru a pod plastovýma deklama jsou dva šrouby na vyrovnání zadního víka kufru dva šrouby na levo dva šrouby na pravo jak je povolíš budeš moc hýbat kufrem do prava do leva,nahoru a dolu , když si budeš myslet že to máš tak je utáhneš a skusíš zavřít kufr nesedne to tak znova otevřít do kořán a znova až se trefíš , ale říkám je to pakárna ale výsledek je uspokojivý a hlavně ZADARMO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne při zavřeném kufru,kufr musí být otevřený dokořán prostě uplně a když je otevřený tak přece vidíš na čem ten kufr se otevíra na takových ohnutých no jak bych to popsal trubkách a ty vedou k výku kufru a pod plastovýma deklama jsou dva šrouby na vyrovnání zadního víka kufru dva šrouby na levo dva šrouby na pravo jak je povolíš budeš moc hýbat kufrem do prava do leva,nahoru a dolu , když si budeš myslet že to máš tak je utáhneš a skusíš zavřít kufr nesedne to tak znova otevřít do kořán a znova až se trefíš , ale říkám je to pakárna ale výsledek je uspokojivý a hlavně ZADARMO

OK. Díky. Změřim baterku o víkendu a případně ji nechám nabít. Pak uvidim s tím centrováním. Ale zdá se mi, že doléhá správně. Pozoroval jsi při zavřeném kufru nějaký rozdíl, že tě to napadlo centrovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. Díky. Změřim baterku o víkendu a případně ji nechám nabít. Pak uvidim s tím centrováním. Ale zdá se mi, že doléhá správně. Pozoroval jsi při zavřeném kufru nějaký rozdíl, že tě to napadlo centrovat?

ne rada od kamaráda co se vtom vyzná. A ted u tebe : ono to dolehne na oko ale ne na ten středový zámek to už člověk nevidí.Já baterii vyměnil za novou a když jsem to seřizoval a pořád jsem zavíral a otevíral kufr tak jsem si radči nastartoval auto proto že když to zaznamená slabou baterii tak ti ten kufr nezavře!. Tak že držím palce at se ti to povede :super

Ještě taková malá rada podívej se na kufr když je zavřený a na zadní blatník mezi nima je malá spára a ta musí být stejná jak na pravo tak na levo prostě to musí hrát jak u nového auta

Upraveno uživatelem hagi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ne rada od kamaráda co se vtom vyzná. A ted u tebe : ono to dolehne na oko ale ne na ten středový zámek to už člověk nevidí.Já baterii vyměnil za novou a když jsem to seřizoval a pořád jsem zavíral a otevíral kufr tak jsem si radči nastartoval auto proto že když to zaznamená slabou baterii tak ti ten kufr nezavře!. Tak že držím palce at se ti to povede :super

Ještě taková malá rada podívej se na kufr když je zavřený a na zadní blatník mezi nima je malá spára a ta musí být stejná jak na pravo tak na levo prostě to musí hrát jak u nového auta

Díky za radu. No vyměnil jsem baterku, chvíli to bylo lepší. Párkrát mi otevřel bez problémů. Od té doby zase zlobí. Nechal jsem udělat test staré baterie a ukázala se úplně v pořádku, takže ji vracím zpět. Jinak kufr podle mě sedí jak má. Ale napadá mě jedna věc, kterou to ještě může být. Když na displeji nechám vyjet Stav baterie - kde je by mi mělo ukázat nabití baterie od 0 do 100 procent, tak mi neukazuje nic resp. prázdný článek. Po tom co jsem se bavil s kamarádem elektrikářem, tak mi říkal, že u něho v BMW se musí baterie do auta po výměně nakódovat, aby si s ní auto vědělo rady. Nemůže to být způsobený tím, že já baterii nekókoval a takhle chytrý auto to potřebuje? Byla tam ale origo baterka r.2011 dávaná od Peugeota - gelovka - že by ji oni nenakódovali museli by to vědět. Nevím co je správně? Na obou mi neukazuje displej nic. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj tento druh peugeota mám i já máš totiž 2 baterky jedna je v kufru tu si měnil a druhá baterka je v motorovém prostoru

a ta baterka v motorovém prostoru je to co vidíš na autorádiu od 0 do 100 procent

je jiná než klasické batrie najdeš ji

když otevřeš motorový prostor po pravé straně je vzduchový filtr pod deklem je skřín pojistek a u těchto pojistek je malá placatá baterka uvidíš jak k ní vedou silné dráty.nevím kde bys ji sehnal jedině v peugeotu v servisu jmenuje se to

ZÁLOŽNÍ BATERIE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu. No vyměnil jsem baterku, chvíli to bylo lepší. Párkrát mi otevřel bez problémů. Od té doby zase zlobí. Nechal jsem udělat test staré baterie a ukázala se úplně v pořádku, takže ji vracím zpět. Jinak kufr podle mě sedí jak má. Ale napadá mě jedna věc, kterou to ještě může být. Když na displeji nechám vyjet Stav baterie - kde je by mi mělo ukázat nabití baterie od 0 do 100 procent, tak mi neukazuje nic resp. prázdný článek. Po tom co jsem se bavil s kamarádem elektrikářem, tak mi říkal, že u něho v BMW se musí baterie do auta po výměně nakódovat, aby si s ní auto vědělo rady. Nemůže to být způsobený tím, že já baterii nekókoval a takhle chytrý auto to potřebuje? Byla tam ale origo baterka r.2011 dávaná od Peugeota - gelovka - že by ji oni nenakódovali museli by to vědět. Nevím co je správně? Na obou mi neukazuje displej nic. :myslim

Co máš za rádio? 0-100% by měla být baterie pro tísňové volání v rádiu - telematice RTx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám rádio RT4 .záložní baterie je v motorovém prostoru to prostě vím

tady máš odkaz  http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/

praktické informace - baterie

snad ti ten odkaz pomuže v pravém rohu než klikneš na auto zvol češtinu pak si vyber své auto a tam budeš mít spoustu odpovědí kámo

Upraveno uživatelem hagi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš za rádio? 0-100% by měla být baterie pro tísňové volání v rádiu - telematice RTx.

Mám rok výroby 2005 a mám rádio z max výbavy. Velká obrazovka, navigace video apod. Baterie je někde uvnitř pro nouzová volání? To může být pravda, protože na baterii v kufru je pyrotechnická patrona, která při nehodě odpálí plus, aby nedošlo ke vzplanutí auta od baterky. Takže by v rádiu bylo třeba na zavolání pomoci nějaká šťáva. Jak se dá vyměnit víme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám rádio RT4 .záložní baterie je v motorovém prostoru to prostě vím

tady máš odkaz  http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/

praktické informace - baterie

snad ti ten odkaz pomuže v pravém rohu než klikneš na auto zvol češtinu pak si vyber své auto a tam budeš mít spoustu odpovědí kámo

Četl jsem si to tam několikrát a píše se tam pouze to, jak připojit nouzovou baterii resp. tu, kterou je třeba připojit zvenku k elektronice, aby bylo možné při vybité baterii nastartovat. Pomocná baterie - jako ta co si k tomu přinesu....?Tam v motorovém prostoru je opravdu jen pojistková skříňka, i když než jsem do toho koukal, jsem si taky myslel, že tam bude druhá baterka.

 

Prý ale některý 607 mají dvě baterie - záleží na zemi prodeje. Ale ty v ČR asi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...