Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Jakej stromeček používáte?

Fusion

Jakej stromeček používáte?  

1. 1. Jakej stromeček používáte?

Recommended Posts

Původně zaslal: Neon

Co bereš jako origo? Wunder Baum? (nebo jak se to píše)

Já jedině vanilka - a hodně (slaďárna - to je ono);) a občas to vemu i vanilkovim sprejem...

Jojo ten přesně :D

Právě ty levnější obsahujou různý sračky jak už tu někdo na?uk :roker

Já nepoužívám nic, kromě 100% zákazu používání tabákových výrobků v autě a jeho těsné blízkosti. Moje nohy jsou dostatečná \"voňavka\" už samy o sobě, a ještě to mísit s nějakými chemickými pachy - to bych se z těch mlátících se vůní musel zvencnout. :haha

Původně zaslal: Medvěd

Já nepoužívám nic, kromě 100% zákazu používání tabákových výrobků v autě a jeho těsné blízkosti. Moje nohy jsou dostatečná \"voňavka\" už samy o sobě, a ještě to mísit s nějakými chemickými pachy - to bych se z těch mlátících se vůní musel zvencnout. :haha

:D

Mival jsem takovy ty plastovy blbosti na vetracich, ale bolela me z nich pekelne hlava. Taky jsem svyho casu pouzival spreje na koberecky (more, jablko), ale stejne jako u stromecku maji tyhle veci jedinej problem - jakmile je teplo a do auta smazi slunce, zacne to tam priserne pachnout.

V aute nekourim, pouze v zacpe a to mam obe okna dokoran. Pokud pouzivam stromecky, tak budto vanilku, anebo \"Sport fresh\", ktera na prvni dojem pusobi hodne ostre, ale je celkem prijemna. Samozrejme od WunderBaum nebo co to je ..

Ted mam v kufru a v interieru uz asi 2 mesice vanilkovy stromky a je tam hroznej smrad. Takze to asi brzo vyhodim, interier vycidim, umeju okna a nedam tam nic ;).