Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zesík 2x100W za 1280,- ... neznáte ho ??


swine007

Recommended Posts

Jestli do toho muzu alespon trochu kecat, tak fakt ne. muzu ti klidne odprisahnout, ze tohle 2*100 W MAX (RMS ani nepredpikadam) nikdy ani ve snu mit nebude. pocitej, ze to bude hrat trochu lip nez radio, ale zadnej zazrak to nebude. Spis bych se u tehle zesaku bal toho, ze bude dost nachylnej na ruseni a kvalita zvuku se jeste zhorsi. Jestli chces, tak kamos ma prodej zesak Magnat (presny oznaceni ted nevim) 2*50 W RMS a ten to fakt mit bude. Chtel za nej dva litry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což jde o to, že bych tady za ten nedal nic ;), mě šlo hlavně o to, jestli to někdo nemá v autě namontovaný. Hlavní je, že by to hrálo líp než rádio. Já tam mám SONY (tejden starou a ty swine vydali nový modely .. to vědět :mad: ) a ta to moc neutáhne. Kdyby tohle mělo 2*50 RMS tak by to byla bomba (furt lepší než nějakých 15 RMS z rádia). Zkusím a uvidím, kdyžtak ho na srazu spálíme (že tu má někdo zkušenosti ?? :D ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jde, mě na tom vyhořeli dva odpory, ale už je mám. (zkracoval jsem kabel a zapoměl, že to mám zapojený). Když to píchnu přes předzesilovač z rádia tak to skoro není znán, ale když přes výstupy repro tak je to hned o něčem jiným. (ale stejně je to šunka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...