Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový člen


dolphy68

Recommended Posts

Promáčknutý práh (ten lem uhnul) jsem měl i od origo heveru. Vytáhneš to sikovkama:D

Rezerva: šrouby snad pasují, a průměr kola neřeš.

Lem jsem srovnal sikovkama:mrk,ale promáčknutý práh bude muset řešit klempíř:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jeden dotaz ohledně spojky.Když je spojka na konci životnosti,zabírá uplně dole,nebo uplně nahoře?

koblih69:Je tady na tom obrázku http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1328718&aid=89828 inklinometr,popřípadě to táhlo o kterém psal P607Olda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ja som kupoval novy inklinometer priamo v Peugeote a stal nieco cez 100e.

Chyba sa mi prejavovala tak, ze po zapnuti svetiel vypisalo chybovu hlasku, svetla sa najskor nastavili do vychodiskovej polohy a nasledne sa sklopili na minimalnu vysku. Nejaky cas som to mal fixnute obycajnym trimrom, ktory som zapojil do konektora na zadnom inklinometre. Trimrom som nastavil vhodnu hodnotu, aby si system myslel, ze vsetko je OK a svetla ostali vo vychodiskovej polohe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možné,vůbec se ani nepohnou,je možné,že tam nejde proud,ale teď jsem na cestách(kamion)tak to nezjistím.Diag by to hlásil?Když jsme to měli napíchnutý,tak ten obrázek světla s šipkami nahoru a dolů nejdřív závadu hlásil,ale už si nepamatzju jakou,po výmazu chyby nic nehlásil a pak se tam objevil zas,jenže šedivý a něco jako že nebylo možné se spojit s počítačem,nebo tak nějak to bylo.O víkendu kouknu na ty inklinometry a na motorky,změřím a dám info:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zpozoroval,že mi blbne ukazatel teploty.Skáče na nulu a zpátky na cca 80st. v intervaluzhruba deset minut,jak kdy.A ještě bych řekl,že vrtule se zapíná při ještě studeném motoru,takže vlastně chladí studený motor.Může to souviset s touhle chybou,co našel diag?Díky za postřehy a nápady:papa

[upravil dne 2/5/14 17:55 od dolphy68]

post-53451-14109637285625_thumb.jpg

[upravil dne 2/5/14 17:59 od dolphy68]

[upravil dne 2/5/14 18:00 od dolphy68]

[upravil dne 2/5/14 18:01 od dolphy68]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý poznatek dnes,při zařazení zpátečky se nastaví zpětné zrcátko na zem a při vyřazení se vrátí do původního nastavení,ale nedělá to pořád,dnes poprvé a za pět minut už zase ne...škoda,celkem užitečná funkce:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý poznatek dnes,při zařazení zpátečky se nastaví zpětné zrcátko na zem a při vyřazení se vrátí do původního nastavení,ale nedělá to pořád,dnes poprvé a za pět minut už zase ne...škoda,celkem užitečná funkce:aut

Když máš zapnutý, nebo zapneš blinkr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to udělej tak jak ti radí Olda a zajeď do Zábru ;)

A v týdnu ti to tam může někdo hodit...

Lidi tam jezdí i z větší dálky než z UO...;)

...jj,chystám se tam,už to mám i domluvené,ale čekám na finance,abych tam nejel úplně bez koruny,zatím zevrubná prohlídka,zjištění všech závad a nedostatků,uděláme nějakou přibližnou kalkulaci a pak to tam nechám.Blbý je,že žena to potřebuje na dojíždění do práce,ale 14 dní to snad vydrží:P

Jinak zatím max.spokojenost s jízdími vlastnostmi a hlavně pohodlí,to si prostě užívám:aut a každý den se učím a přicházím na nový vychytávky:o

[upravil dne 11/5/14 17:24 od dolphy68]

[upravil dne 11/5/14 17:25 od dolphy68]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sepiš si závady a otázky.

Závady nahlaš do telefonu, aby si rezervovali čas. Pokud závady hlásíš až na místě, nemají na ně plánovaný čas (další objednaný zákazník stepuje za zády) a musíš přijet znovu.

Když to tam povezeš, tak se můžeš na své otázky zeptat, případně buď přítomen u opravy, podle možností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...